Хто на сайті

На даний момент 8 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Ефективна реалізація державної регіональної політики на місцях – одне з головних завдань, що ставить перед регіонами Президент України Віктор Янукович
Понеділок, 30 грудня 2013 07:16
На цьому наголосив керівник Вінниччини Іван Мовчан під час наради з головами районних державних адміністрації області. Інформуючи районних очільників про основні акценти, озвучені Главою держави 26 грудня на засіданні Ради регіонів, Іван Мовчан зазначив: «Одним із завдань, що ставить сьогодні Президент України, є послідовний розвиток соціально-економічного потенціалу територій, використання інструментів державно-приватного партнерства та ефективна реалізація державної регіональної політики на місцях.

На Вінниччині у цьому напрямку вже зроблено чимало, і в найближчі роки така робота, безумовно, триватиме».
За словами керівника регіону, Глава держави наголосив на продовженні діалогу з ЄС щодо Угоди про асоціацію та акцентував увагу на необхідності співпраці Уряду та Верховної Ради у підготовці Угоди, що відповідала б національним інтересам держави. А коментуючи домовленості з Російською Федерацією, Президент України зазначив, що вони дають можливість інноваційного оновлення економіки держави та продовження її модернізації.
Як зауважив Іван Мовчан, Віктор Янукович зупинився також на питанні боротьби з корупцією, більше того - визначив цю позицію одним із пріоритетів діяльності влади у 2014 році.
Торкнувся Президент України й подій, що відбуваються нині у державі, наголосивши при тому, що влада не допустить будь-яких проявів сепаратизму та правового нігілізму.
Голова облдержадміністрації також інформував керівників районів про доручення, озвучені Главою держави Віктором Януковичем на засіданні Ради регіонів. Серед них – ліквідація до кінця поточного року заборгованості з виплат заробітної плати та поширення з наступного року реалізації Національного проекту «Відкритий світ» по всій державі, що забезпечить кожній дитині країни рівний доступ до освіти, незалежно від місця її проживання.

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше