Хто на сайті

На даний момент 32 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Підведено підсумки роботи районної влади за 2013 рік. Висновок – динаміка позитивна.
Четвер, 06 лютого 2014 14:59

6 лютого 2014 року Теплицький район відвідала делегація Вінницької облдержадміністрації на чолі з керівником області Іваном Мовчаном. Дана поїздка стала логічним завершенням впровадженого на початку року нового формату роботи і звітування виконавчої влади на місцях по виконанню завдань Президента України щодо комплексного соціально-економічного розвитку територіальних громад у 2013 році.


Подія відбулася в залі районного Будинку культури, в якій зібралися усі причетні до звіту голови – керівництво установ та організацій району, структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських голів і секретарів, депутатів районної ради, керівників сільськогосподарських підприємств, представників територіальних громад.

У складі обласної делегації окрім голови облдержадміністрації були присутні: заступник голови обласної ради, заступники голови облдержадміністрації, керівники департаментів, головних управлінь, управлінь та відділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.


Розпочав засідання голова обласної адміністрації Іван Мовчан, ознайомивши з порядком проведення зустрічі. Перше слово було надано директору Департаменту регіонального економічного розвитку облдержадміністрації Андрію Гижку, який ознайомив присутніх з основними здобутками обласної влади по покращенню соціально-економічного розвитку Вінниччини у 2013 році. Зокрема, велика робота проведена у соціальній сфері: темп росту заробітної плати збільшився на 27,8% проти 2011 року, у медичну галузь залучено в цілому по області 129,9 млн грн., 220,5 млн. грн. використано на поточні ремонти загальноосвітніх навчальних закладів, повністю скасовано поняття холодних вуличних вбиралень в школах тощо.


Основна частина зібрання була присвячена звітові голови райдержадміністрації Василя Малярчука про роботу районної влади за 2013 рік. Увага присутніх акцентувалась на питаннях виконання в районі завдань в галузях агропромислового комплексу, охорони здоров’я, освіти, культури, житлово-комунального господарства, екології, а також щодо утворення центрів надання адміністративних послуг та будівництва доступного житла.

Цікавим кроком по презентації реалізованих районною владою завдань стало видання кольорових буклетів, у яких висвітлені основні положення звіту голови погалузево та у розрізі кожної територіальної громади. Буклети були роздані представникам обласної делегації та членам територіальних громад нашого району.


В обговоренні найголовніших позицій звіту голови адміністрації взяли участь члени обласної делегації. Зокрема керівники основних структурних підрозділів облдержадміністрації – Лідія Діденко (медицина), Ігор Івасюк (освіта), Марія Скрипник (культура) відмітили позитивну динаміку по виконанню завдань у відповідних галузях господарювання. Протягом минулого 2013 року була проведена потужна робота по облаштуванню внутрішніх вбиралень на ФАПах, в дитячих садочках і школах, проведенню поточних ремонтів, оптимізації навчальних закладів, програмі «доступне житло», благоустрою населених пунктів, зокрема початку реконструкції центральної площі Теплика, переведенню закладів бюджетної сфери на альтернативні види палива, оснащенню закладів культури тощо.

Зокрема, Марія Скрипник, начальник управління культури і туризму ОДА, відмітила, що саме в нашому районі велика увага приділяється об’єктам культурної спадщини та їх паспортизації.

Щодо розвитку і здобутків своєї територіальної громади виступила голова Росошанської сільської ради Діна Гаврилюк. Дана сільська рада складається з трьох населених пунктів, усі вони газифіковані, 95% доріг з твердим покриттям, 80% сільських вулиць освітлені. Бюджет сільської ради за 2013 рік виконано на 114,3%.


У 2013 році сільською радою зроблено чимало для покращення якості життя місцевого населення. Приміром в галузі освіти:  у ЗОШ І-ІІ ступенів проведено зовнішній ремонт їдальні, внутрішні ремонти кабінетів, їдальні, спортивної зали, шкільного автобуса, закуплені меблі. У Росошанському ДНЗ «Ромашка» в рамках Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» завершились роботи по втіленню в життя проекту «Капітальний ремонт (енергозберігаючі заходи). Територіальну громаду обслуговують ФАП с. Росоша та ФП в селах Кам’янки та Кожухівка. На ФАПі в с. Росоша та ФП в Кожухівці та Кам’янках проведений ремонт, облаштовані санітарні кімнати в Росоші та Кам’янках. У 2014 році завершиться робота по підведенню води на ФП с. Кожухівка.

Змістовним виявився виступ керівника підприємства СО «Теплицькі ЕМ» ПрАТ «Вінницяобленерго» Василя Галія. Він прозвітував про виконання завдань, поставлених перед енергетиками району, зазначивши, що спільно з органами влади вдалося практично стовідсотково вирішити питання вуличного освітлення населених пунктів району. Також Василь Тимофійович закликав громадськість до 140-річчя з дня народження нашого видатного земляка Миколи Леонтовича спільними зусиллями відремонтувати музей видатного композитора.

Своєрідні підсумки наради підвів заступник голови обласної Ради Ігор Кревський. Йому приємно було відзначити, що у невеличкому і не дуже заможному районі відбулися такі потужні зрушення. Про це говорить той факт, що протягом 2013 року на покращення соціальної сфери Теплицького району використано 19 млн. грн. (в т.ч. 10 млн. позабюджетних коштів), що на 3 млн. більше, ніж в Бершадському районі. Головна ідея нового формату роботи, за словами Ігоря Миколайовича, яка була спрямована на пробудження громад, керівників, самоорганізації населення, в Теплицькому районі втілена в життя повністю, оскільки чітко прослідковується солідарність у роботі влади і громади.

Із заключним словом перед громадою виступив Іван Михайлович Мовчан. Він чітко окреслив основні напрямки роботи виконавчої влади області і районів у 2014 році. Паралельно із виконанням попередніх завдань, пріоритетними завданнями на 2014 рік визначено: ремонт доріг, покращення якості питної води, відродження фізичної культури і спорту.

За результатами проведення звіту та сходів сіл, які триватимуть протягом лютого 2014 року, буде сформовано реальний план робіт по кожній галузі та кожній громаді, якісне виконання якого залежатиме від співпраці виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та громад сіл.

ЗВІТ ЗА 2013 РІК (ПРЕЗЕНТАЦІЯ)

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше