Хто на сайті

На даний момент 26 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Реалізація в районі стратегічної політики Президента України щодо розвитку медичної галузі.
Понеділок, 10 лютого 2014 10:12

Втілення у життя заходів, направлених на розвиток мережі закладів охорони здоров'я та модернізацію матеріально - технічної бази медичних установ, - є важливим завданням, яке повинно постійно перебувати у полі зору органів виконавчої влади усіх рівнів, на цьому наголошує Президент України Віктор Янукович.

Адже саме реалізація у регіонах нашої держави відповідної стратегічної політики сприятиме зменшенню рівня захворюваності серед населення України та зумовить формування позитивної динаміки щодо локалізації та профілактики різних видів захворювань.


З метою ознайомлення із перебігом ремонтних робіт  у терапевтичному відділенні Теплицької лікарні планового лікування побував перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Ніколайчук. Оглядаючи приміщення, головний лікар медичного закладу Іван Красиленко прокоментував зроблене та детально зупинився на фінансових вкладеннях у облаштування даного відділення. Розуміючи, що це необхідна та перспективна інвестиція у здоров’я нинішнього та майбутніх поколінь, гроші на ремонт виділили ряд підприємств та фермерських господарств району,    загалом на суму 55 тис. грн. Завдяки цим коштам  було проведено повний ремонт у п’яти кімнатах. На часі залишається облаштування ще декількох палат. Як зазначив Анатолій Володимирович, головою райдержадміністрації уже здійснена попередня домовленість із керівниками фермерських господарств щодо подальшого фінансування та завершення облаштування відділення. Таким чином всі структурні ланки медичної галузі району будуть підведені так би мовити під один знаменник, тобто знаходитися в одному приміщенні. Це дасть можливість значно покращити умови лікування та обстеження пацієнтів,  частково зекономити певні кошти, полегшити роботу медичного персоналу. Загалом, керівництво лікувальним закладом та районна влада спільно із спонсорами планують завершення ремонту відділення уже в поточному році. Йшла мова і про плани на майбутнє, зокрема в перспективі заміна вікон у дитячому відділенні, ремонт неврологічного та інше.


 

Отже, завдяки злагодженій роботі влади, медиків та бізнесовим структурам району тепличани вже в цьому році матимуть просторе, по- сучасному обладнане терапевтичне відділення.


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше