Хто на сайті

На даний момент 47 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Перспективи посіву в районі цукрового буряка обговорювались на нараді
Четвер, 13 лютого 2014 06:43
У залі засідань райдержадміністрації відбулась нарада з питань підготовки до весняно-польових робіт та посіву сільськогосподарських культур, зокрема цукрових буряків.

У ній взяли участь директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Микола Неїлик, начальник державної сільськогосподарської інспекції у Вінницькій області Юрій Браніцький, голова асоціації «Вінниця-цукор» Микола Власюк, голова райдержадміністрації Василь Малярчук, голова районної ради Леонід Габінський, заступник голови райдержадміністрації Анатолій Ковтун, представники цукрових заводів та керівники сільськогосподарських, фермерських господарств району. Було обговорено ряд питань, визначено окремі проблеми галузі та виокремлено важливість недопущення зменшення посівів цукрового буряка.


Про формування посівних площ цукрового буряка, питання забезпечення продовольчої безпеки та виконання завдань агропромислового комплексу України в 2014 році говорив із присутніми директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Микола Неїлик.

У свою чергу Микола Власюк повідомив про необхідність завоювання  внутрішнього ринку реалізації цукру та його стабілізації, налагодження співпраці асоціації цукровиробників Вінницької області та цукрових заводів з сільськогосподарськими підприємствами-виробниками цукросировини,.

Із своїми пропозиціями та зауваженнями виступили керівники фермерських господарств: Іван Нечиталюк, Андрій Воловодівський, Віталій Юхимчук, Павло Голота, Микола Білоус та інші.


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше