Хто на сайті

На даний момент 17 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
15 лютого – День вшанування воїнів-інтернаціоналістів
Четвер, 13 лютого 2014 07:04

Шановні воїни-інтернаціоналісти!

Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 25-ї річниці виведення військ колишнього Радянського Союзу з території Афганістану.

Саме 15 лютого 1989 року було закінчено так звану неоголошену війну, яка тривала майже 10 років, і яку український народ засудив як несправедливу й жорстоку, її тінь торкнулась майже кожної української родини.

Наші співвітчизники воювали на територіях багатьох держав світу: Афганістану і Анголи, Чехословаччини і Угорщини, Куби і Югославії, Єгипту, Іраку, Лівану тощо.

Сьогодні ми вітаємо тих, хто повернувся до рідних домівок, і вшановуємо пам'ять загиблих. Ми схиляємо голову перед їх подвигом, мужністю та витримкою. Наші співвітчизники з честю виконали свій обов’язок перед Вітчизною, їх героїзм заслуговує на загальне визнання і шану.

Щиро і сердечно вітаємо всіх вас, хто за покликом Батьківщини виконував бойові накази у мирний час. Бажаємо вам міцного здоров’я, витримки, впевненості у собі, добра, благополуччя, мирного неба.

З повагою,
Голова Теплицької районної
державної адміністрації
Василь МАЛЯРЧУК
Голова Теплицької
районної ради
Леонід ГАБІНСЬКИЙ

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше