Хто на сайті

На даний момент 37 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Професійна самовизначенність – важлива умова активної життєвої позиції.
Четвер, 13 лютого 2014 09:56
З метою формування у школярів готовності до професійного самовизначення, активізації проблеми вибору фаху, виявлення професійних інтересів, схильностей учнів та розширення їх уявлень про світ професій, Теплицький районний центр зайнятості  10 та 11 лютого здійснив виїзні профорієнтаційні акції «На порозі вибору» у Соболівській, Великомочульській, Степанівській  ЗОШ І-ІІІ ст.

Молоді люди, котрі стоять на порозі вибору професії, повинні реально оцінити свої можливості, нахили та здібності, дізнатися, які види трудової діяльності затребувані в економіці країни, - зазначила головний спеціаліст відділу надання соціальних послуг РЦЗ Любов Войцехівська. Фахівець  центру зайнятості з профорієнтаційної роботи поінформувала старшокласників про послуги служби зайнятості, про стан місцевого ринку праці. Основну увагу при цьому звернула на професії, які найбільше користуються попитом у роботодавців, а це – кваліфіковані робітники. Також спеціаліст розповіла як користуватися формулою вибору фаху «хочу-можу-треба». Бажаючі пройшли тестування на визначення здібностей та професійно важливих якостей, схильність до того чи іншого виду трудової діяльності.

Під час зустрічей  йшла мова і про можливості оновленої програми профорієнтаційного терміналу, встановленого у школі, адже інформація, яку він містить, дуже корисна, доступна, цікава і допомагає зорієнтуватись у безмежному фаховому світі.

Старшокласники охоче поділилися своїми мріями про майбутню роботу, визначали помилки при виборі професії та обговорювали шляхи їх попередження.

Учні із задоволенням спілкувались з працівниками центру зайнятості та отримали індивідуальні консультації. Загалом у профорієнтаційних заходах взяло участь 78 учнів.

 

Директори шкіл, учні дякували за змістовно проведений захід, за співпрацю служби зайнятості з навчальними закладами заради правильного професійного визначення.

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше