Хто на сайті

На даний момент 17 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Висока ціна за мир
П'ятниця, 14 лютого 2014 13:06

Уже стало традицією, що у день виведення радянських військ з території республіки Афганістан в районі відбувається низка заходів, присвячених цій події. Цьогоріч урочистості в районі відбулися напередодні – 14 лютого. Тепличани відзначили 25 річницю закінчення афганської війни проведенням мітингу біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.


 

Представники трудових колективів, держслужбовці, громадськість нашого району урочисто вшанували учасників бойових дій на території інших держав.

Перед присутніми виступили голова райдержадміністрації Василь Малярчук, голова районної ради Леонід Габінський та воїн-афганець Анатолій Кибальчук.


Виступаючи перед воїнами та громадськістю Леонід Іванович Габінський зокрема наголосив на тому, що наші співвітчизники не повинні у мирний час розплачуватися найдорожчим – життям. Сьогодні усі сили влади спрямовані на збереження миру і спокою, а серед поставлених Президентом України завдань одним з пріоритетних є забезпечення соціального захисту воїнів-інтернаціоналістів і підтвердженням цього є проголошення 2014 року Роком учасників бойових дій на території інших держав.


До пам’ятника були покладені квіти пам’яті та вдячності, поіменно згадані жителі району, котрі загинули на тій війні – Яків Дем’янишин, Володимир Гурський, Василь Семенюк, Петро Король, Олег Ткач та Павло Коробейник. Настоятель Свято-Покровського храму смт Теплик отець Володимир провів поминальну панахиду.


Відважних воїнів - і полеглих на чужині, і уже померлих на батьківщині - вшанували хвилиною мовчання.

Працівники культури району підготували святковий концерт для воїнів-інтернаціоналістів, який пройшов у районному Будинку культури.


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше