Хто на сайті

На даний момент 13 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
РОЗПОРЯДЖЕННЯ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 17 квітня 2014 р. № 451-р
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 


від 17 квітня 2014 р. № 451-р
Київ

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Про організацію проведення обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади

1. Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства:

внести до 1 червня 2014 р. Кабінетові Міністрів України план заходів з проведення обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади;

забезпечити координацію дій центральних та місцевих органів виконавчої влади з проведення обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади.

2. Членам Кабінету Міністрів України, керівникам центральних органів виконавчої влади, головам обласних, Київської міської державних адміністрацій взяти особисту участь у заходах з обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади із залученням засобів масової інформації.

3. Міністрам, керівникам інших центральних органів виконавчої влади, головам обласних, Київської міської державних адміністрацій:

визначити особу, відповідальну за здійснення комунікацій із засобами масової інформації, на рівні заступника керівника відповідного органу;

забезпечити організацію та проведення із залученням органів місцевого самоврядування, громадськості, наукових та ділових кіл широкого обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади до прийняття акта щодо внесення таких змін Верховною Радою України, але не пізніше ніж до 1 жовтня 2014 року.

Прем'єр-міністр України

А.ЯЦЕНЮК

Інд. 71

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше