Хто на сайті

На даний момент 17 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Діалог влади з підприємцями
Середа, 25 червня 2014 13:30

Важко переоцінити значення підприємництва для нашого району, адже підприємець – це створені робочі місця, надходження до районного бюджету, а отже і розвиток району, і підвищення рівня життя. 25 червня 2014 року в приміщені районної державної адміністрації зібралися представники малого та середнього бізнесу Теплика та району для обговорення основного питання порядку денного, а саме – створення громадської організації підприємців Теплика. Зібрання провели голова районної адміністрації Василь Романюк та голова районної ради Леонід Габінський.

 


Ініціювавши дану зустріч і, власне, створення самої організації Василь Романюк запевнив підприємців, що влада усіляко сприятиме розвитку підприємництва в Теплицькому районі. Що співпраця між державною владою і бізнесом не буде носити формального характеру, а здійснюватиметься на основі довіри, прозорості та партнерства.

У ході діалогу голова адміністрації наголосив, що створення організації необхідне, в першу чергу, для самих підприємців, особливо в умовах сьогодення, коли надзвичайно важко вчасно відслідковувати зміни в законодавстві, коли для бізнесменів вкрай потрібні послуги грамотних юристів. Завдяки організації стане можливим звернутися до податкової служби з проханням провести перевірки тих суб’єктів, які займаються підприємницькою діяльністю, але не зареєстровані, не платять податків.

Власне бачення щодо основ створення даної громадської організації, порядку її устрою та внесення кандидатури її очільника висловив директор центрального ринку, підприємець Юрій Браславський. Детальніше він зупинився на тому, що головою організації має стати людина, яка буде любити і знати свою справу, а головне - зможе захистити підприємця (чи організувати цей захист). Адже захист є однією з основних цілей створення  організації. Окрім цього невід’ємним фактом успішної діяльності громадської організації підприємців, на думку виступаючого, є вступні внески, той необхідний грошовий фонд, завдяки якому можна було б допомогти, підтримати, оплатити послуги юриста тощо. Однак внески не мають складатися з великих сум.     Слушні думки Юрія Браславського були підтримані іншими підприємцями: Олександром Гевком, Миколою Габінським, Григорієм Чехом.


Після палкого обговорення та виру думок майже одностайно головою громадської організації підприємців Теплика було обрано Анатолія Степановича Черевка, людину, яка давно й успішно займається підприємницькою діяльністю, є членом правління районної організації роботодавців. Також проголосували за членів організаційного комітету, який надалі має організувати зібрання підприємців для обрання членів правління, визначення основних цілей та функцій організації тощо.

 

Необхідно зазначити, що це лише перший крок в об’єднанні представників бізнесу нашого містечка в єдину, спільну, дієву організацію. Надалі вона має розширюватися, приймаючи у свої лави сільських підприємців.

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше