Хто на сайті

На даний момент 132 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Про інвентаризацію та паспортизацію водних об’єктів йшлося на нараді з представниками обласних служб
Четвер, 26 червня 2014 13:20

Сьогодні, 26 червня 2014 року, в приміщенні райдержадміністрації відбулася нарада з селищним, сільськими головами та землевпорядниками сільських рад, на якій обговорювалось питання інвентаризації та паспортизації водних об’єктів та похідні від нього.

 


Дане зібрання було ініційоване обласною державною адміністрацією та обласною Радою в порядку виконання розпорядження голови ОДА від 02.06.2014р. «Про підсумки соціально-економічного розвитку області за 4 місяці 2014 року». Створено чотири робочі групи, які до 15 липня повинні об’їхати всі райдержадміністрації Вінниччини для здійснення інвентаризації водних об’єктів, що розташовані в межах області.

У нашому районі працювали: Мирослав Зелений – головний спеціаліст Департаменту екології та природних ресурсів ОДА, Ярославна Шестопал – головний спеціаліст, державний інспектор з ОНПС Державної екологічної інспекції у Вінницькій області, Юрій Залєвський – головний державний інспектор сектору оперативної роботи «Вінницярибохорона» та Олександр Салганік – провідний інженер відділу комплексного використання водних ресурсів управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства.

Представники цих служб виступили перед присутніми з роз’ясненнями щодо ефективного проведення інвентаризації та паспортизації водних об’єктів, які знаходяться як на територіях сільських рад, так і поза їх межами. Також йшлося про проведення аукціонів, порядок використання гідроспоруд, документальне оформлення та юридичні тонкощі з даних питань. Особливо було наголошено, що згідно діючого законодавства всі водні об’єкти надаються в оренду лише через  аукціон. Проте ця процедура вимагає значних матеріальних витрат з боку сільських рад.

 

По завершенню наради група працювала окремо з кожною сільською радою, здійснюючи перевірку по інвентаризації водних об’єктів, розташованих на їх території, та надаючи необхідну методичну допомогу.

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше