Хто на сайті

На даний момент 39 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Питання благоустрою – на постійному контролі влади
Четвер, 26 червня 2014 13:24

Питання благоустрою в селищі та на території сільських  рад району, яке складається і з облаштування територій поблизу пам’ятників, установ соціально-культурної сфери, торговельних закладів та сільських кладовищ, і з очистки лісосмуг,  обкошування доріг та  підбілювання дерев, бордюр, і з поточних зовнішніх ремонтів приміщень, районна влада в особі голови адміністрації Василя Романюка тримає на постійному контролі.

 

Неодноразово питання благоустрою виносилось на наради, які проходили в райдержадміністрації. Саме про це йшлося на нещодавній зустрічі з аграріями району, на зібранні з підприємцями Теплика і району, яке відбулося 25 червня поточного року з приводу створення громадської організації підприємців Теплика, і на нараді з селищним та сільськими головами в райдержадміністрації сьогодні. Зокрема Василь Іванович наголосив, що по тому, в яких умовах знаходиться і живе та чи інша громада, складається думка і про її керівника, і про її мешканців. Цьогоріч погодні умови такі, що спонукають не раз взятися за косу, та й лісосмуги навколо полів потребують негайної та ретельної очистки.

До підприємців селища голова звернувся із закликом зробити Теплик кращим, забезпечивши відповідне облаштування територій, прилеглих до будівель, в яких розташований їхній бізнес, допомігши в оздобленні центральної площі селища та проведенні ремонту терапевтичного відділення лікарні.

 

До прикладу було наведено одну з переможниць обласного конкурсу на кращу організацію робіт під час проведення двомісячника благоустрою населених пунктів області серед сільських рад – Росошанську сільську раду. Відтак територіальна громада отримала не лише моральне задоволення від нагородження Почесною грамотою ОДА та обласної ради, а й матеріальну винагороду в розмірі 6,5 гривень.

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше