Хто на сайті

На даний момент 27 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Підведено підсумки оздоровлення дітей у пришкільних таборах з денним перебуванням
Вівторок, 01 липня 2014 07:07

23 червня 2014 року завершився відпочинок для 305 дітей у 9 пришкільних таборах району з денним перебуванням. Відділом освіти райдержадміністрації та адміністраціями відповідних навчальних закладів було створено всі необхідні умови для організації належного відпочинку та змістовного дозвілля учнів.

 

За 14-денну зміну на харчування дітей у пришкільних таборах використано 48,8 тис.грн.  Вартість денного раціону харчування склала 11,43 грн.


В організації змістовного дозвілля дітей значна увага приділялася виховній роботі. Діти із задоволенням брали участь у різноманітних заходах спортивного, інтелектуального та творчого характеру: вікторинах, брейн-рингах, конкурсах кросвордів, малюнків на асфальті;  спортивних змаганнях, естафетах, міжтабірному чемпіонаті з футболу;  розважально-ігрових заходах (концертах, інсценізаціях,  показах мод).


Відпочиваючим запам'яталися Дні рибалки і туризму. З великою відповідальністю вони поставилися до  запропонованих заходів на День хлопців і День дівчат. Діти з пришкільних таборів мали змогу відвідати культурні пам’ятки Вінниччини та Черкащини, взявши участь в екскурсійних подорожах. В урочистій та надзвичайно позитивній  атмосфері пройшло закриття табірної зміни-2014.


Паралельно з відпочинковою зміною розпочалася оздоровча зміна для дітей пільгових категорій району. До оздоровчих таборів Вінницької області - «Ювілейного», «Подільського Артека», «Дружби», «Сокільця» -  направляються в першу чергу діти-сироти, діти-інваліди, діти, позбавлені батьківського піклування, діти із малозабезпечених та багатодітних сімей, талановиті та обдаровані діти.              Відділу освіти райдержадміністрації влітку 2014 року було доручено організацію оздоровлення талановитих та обдарованих дітей. Середня вартість путівки становить 2500 грн. На оздоровлення у 2014 році відділом освіти планується використати 99,8 тис.грн. бюджетних коштів. Спільно із Фондом Соціального страхування ця сума дозволяє оздоровити 55 обдарованих дітей.

 

Маємо надію, що у 2014-2015 навчальний рік  наші діти увійдуть з новими силами і натхненням на  творчі й наукові звершення.

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше