Хто на сайті

На даний момент 31 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Конституція України – основний закон нашої держави. Від того, як він працюватиме, залежить і наше сьогодні, і наше завтра
Вівторок, 01 липня 2014 07:38

Усяка демократична  правова держава у своїй основі має послуговуватися  чіткими та непохитними нормами, виписаними в основному законі цієї країни. Наша Конституція пройшла нелегкий шлях конституційних пошуків від Пилипа Орлика і до червня 1996 року, коли Верховною радою було схвалено прийняття Конституції незалежної України.

 


У районі відзначення 18-ї річниці Конституції України пройшло 28 червня в селі Пологи. До цієї урочистої події було присвячено проведення ІІ районного фестивалю народної творчості «Пологівські обереги».


У центрі села перед Будинком культури зібралися представники виконавчої влади і органів місцевого самоврядування, трудових колективів району. З вітальним словом перед присутніми виступив голова адміністрації Василь Романюк, подякувавши усім за сумлінну працю і відданість своїй справі. Очільник району побажав творчого натхнення, добробуту і затишку  в родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності. Нагадав про вимоги нашого часу – внесення змін до Конституції в частині децентралізації влади, коли на місцях залишиться значна частина податків, зібраних на території органу самоврядування.


Також до слова запрошувались голова районної ради Леонід Габінський  та голова села Тетяна Курко.

За вагомий внесок у соціально-економічний розвиток району та з нагоди 18-ої річниці Конституції  України  окремі представники органів місцевого самоврядування, організацій і установ району були нагороджені грамотами райдержадміністрації і районної ради. На згадку про цю подію їм були вручені цінні подарунки.

 

Святковим продовженням урочистостей стали виступи професійних та аматорських пісенних і танцювальних колективів в рамах фестивалю народної творчості. Митці представили глядачу не лише народні, а й авторські пісні патріотичного й ліричного характеру.


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше