Хто на сайті

На даний момент 31 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Голова облдержадміністрації Анатолій Олійник розпочав інспектування діяльності місцевої влади
Понеділок, 07 липня 2014 05:26

Контрольні поїздки районами області керівник Вінниччини розпочав з Мурованокуриловецького району, без попередження навідавшись 4 липня до тамтешньої райдержадміністрації.Наскільки ефективно працюють відділи й управління РДА, як виконують ключові доручення та які пріоритетні завдання ставлять перед собою, Анатолій Олійник з’ясовував особисто, предметно спілкуючись з відповідальними працівниками апарату.

 


Висновки виявились не досить втішними: попри подану районом інформацію про відсутність проблемних питань, незапланований візит засвідчив чимало недоліків в організації діяльності органу виконавчої влади, серед яких - часом нерозуміння поставлених завдань, відсутність конкретики в роботі та необізнаність в ситуації.

До прикладу, попри численні наради та доручення з питань енергозбереження, розрахунки щодо витратності на енергоносії по бюджетних установах району не здійснені, не визначено об’єкти, які потребують першочергових енергозберігаючих заходів та відсутня альтернатива теплозабезпечення в тих закладах, які опалюються електроенергією.


«Якщо сьогодні не знати, скільки коштів витрачається в сезон на один квадратний метр опалювальної площі по бюджетних установах і в умовах діяльності в державі кризового енергетичного штабу не мати розуміння щодо першочергових кроків на перспективу, якщо кадрова служба не пам’ятає, хто перебуває в резерві на посаду голови райдержадміністрації, то таку роботу важко назвати ефективною, - зазначив очільник Вінниччини, спілкуючись з працівниками Мурованокуриловецької РДА. – Резервів у вас чимало. Тому треба переосмислювати підходи та змінювати пріоритети. Має бути розуміння перспективи: що необхідно робити і де знайти внутрішні резерви. Тільки тоді, коли буде чітке планування на день, тиждень, місяць, якщо буде система роботи – ми зможемо чогось досягти».

Анатолій Олійник підкреслив, що по 100-денному рубежі діяльності стартує наступний етап роботи, на якому потрібно допрацьовувати недоліки і по-іншому розставляти акценти, шукаючи альтернативні шляхи і внутрішні резерви для вирішення проблемних питань. У приклад навів Жмеринський будинок-інтернат, де встановлення котла на твердому паливі дозволить зекономити на теплопостачанні понад 1 млн. гривень та спрямувати ці кошти на вирішення інших актуальних проблем.


«Є багато позицій, які повинні вирішуватися «знизу». Децентралізація влади допоможе розв’язати чимало таких питань, але частину з них можна змінити вже сьогодні», - наголосив керівник області. Та для цього, переконаний Анатолій Олійник, необхідно шукати нові підходи у роботі та працювати на перспективу.

Під час спілкування порушувались також питання ремонту доріг, ефективне поводження з твердими побутовими відходами та готовності до участі у міжнародних програмах і проектах.

На завершення зустрічі очільник регіону висловив сподівання на плідну й системну роботу керівництва та всіх служб району. А відтак попередив, що інспектування діяльності місцевої влади лише розпочинається, і з метою оцінки ситуації особисто відвідуватиме окремі населені пункти та безпосередньо спілкуватиметься з їх мешканцями.

У той же день голова облдержадміністрації навідався у село Носківці Жмеринського району.


13 червня тут був урочисто відкритий центральний газопровід, тож Анатолій Олійник вирішив поцікавитись, як здійснюється підключення газопостачання до домогосподарств населення. Аби з’ясувати ситуацію, очільник регіону відвідав місцеву амбулаторію. Поспілкувавшись із медичними працівниками та Носківецьким сільським головою, дізнався, що 51 абонент уже підключений до мережі, а ще близько 80 господарств після проходження технічних експертиз та надання відповідних дозволів готові до запуску газу.

 

Що ж стосується ремонту центральної дороги села, домовленостей про здійснення якого було досягнуто під час минулого візиту Анатолія Олійника до Носковець, то на даний час роботи там не ведуться. Тож голова ОДА у телефонному режимі доручив начальнику Служби автомобільних доріг області вже на понеділок підготувати конкретні пропозиції по вирішенню цього питання.

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше