Хто на сайті

На даний момент 18 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер

КЕРІВНИК АПАРАТУ ТЕПЛИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

БОЙКО ВАДИМ ІВАНОВИЧ

Народився 28 травня 1986 року в смт.Теплик  Вінницької області. В 2012 році закінчив закінчив Уманський державний педагогічний університет ім. П.Тичини, 2012 рік, «Технологічна освіта», вчитель технологій, профільного навчання і креслення. Вчитель інформатики.

Робочий телефон: (04353) 2-14-63

смт. Теплик, вул. Незалежності, 25

Декларація


Здійснює організаційне забезпечення діяльності райдержадміністрації. Відповідає за організацію роботи апарату районної державної адміністрації.

Забезпечує підготовку матеріалів на розгляд голови райдержадміністрації, своєчасне доведення розпоряджень до відповідних підприємств, установ, організацій і громадян. Організовує роботу з розгляду звернень громадян.

Забезпечує підготовку проектів рішень, які виносяться райдержадміністрацією,  на сесію районної ради.

Організовує контроль за діяльністю органів місцевого самоврядування з питань додержання Конституції України, законів України, указів і розпоряджень Президента України, актів Кабінету Міністрів України, рішень обласної і районної ради, розпоряджень голови облдержадміністрації, інших нормативних актів. Готує пропозиції голові райдержадміністрації щодо подання до суду для скасування актів  органів місцевого самоврядування.

Забезпечує облік кадрів, що входять до номенклатури райдержадміністрації. Організовує роботу з кадрами, формує кадровий резерв і організовує роботу з ним.

Забезпечує підготовку пропозицій і матеріалів про створення відділів, управлінь, інших служб райдержадміністрації, їх структури та штатів.

Організовує взаємодію апарату районної державної адміністрації з іншими структурними підрозді­лами районної державної адміністрації, організаціями, установами та об'єднаннями гро­мадян. Забезпечує контроль за здійсненням органами місцевого самовряду­вання делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Забезпечує надходження, облік, контроль за виконанням документів. Організовує підготовку пропозицій щодо нагородження жителів району.

Здійснює організаційне та матеріально-технічне забезпечення виборів та референдумів.

Організовує роботу та подає на розгляд голові райдержадміністрації проекти планів, заходів райдержадміністрації, забезпечує їх реалізацію та контроль за виконанням.


Робочий телефон: (04353) 2-14-63
смт. Теплик, вул. Незалежності, 25
 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше