Хто на сайті

На даний момент 17 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Телефони апарату, структурних підрозділів, установ та організацій району
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

ДОВІДНИК

телефонних номерів працівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, районної ради, керівників установ, організацій району,

селищної та сільських рад

 

 

Посада

( роб.

П.І.Б.

Голова райдержадміністрації

2-12-05

Марцин Людмила Іванівна

Приймальна

(секретар керівника)

2-14-63

 

Чукова Людмила Юріївна

Перший заступник голови райдержадміністрації

2-11-45

Сльота Юрій Петрович

Заступник голови райдержадміністрації

2-14-63

Мішін Максим Сергійович

Керівник апарату райдержадміністрації

2-14-63

Бойко Вадим Іванович

 

Районна рада

Голова районної ради

2-11-41

Сокотнюк Тетяна Степанівна

Заступник голови районної ради

2-11-41

 

Скалій Володимир Володимирович

Приймальна

2-11-41

 

Начальник  організаційного відділу

2-14-82

Прокопенко Таїсія Петрівна

Завідувач сектору

2-10-98

Липецька Людмила Андріївна

Керуюча справами

2-14-82

Гуменюк Олена Валентинівна

 

Головний бухгалтер

2-10-98

Ярославська Анастасія Станіславівна

 

Сектор управління персоналом апарату райдержадміністрації

Завідувач сектору

 

 

Головний спеціаліст

2-17-28

Гавриш Олена  Іванівна

 

Відділ фінансово – господарського забезпечення апарату райдержадміністрації

Начальник відділу, головний бухгалтер

2-14-63

Воловодівська Тетяна Олексіївна

Головний спеціаліст

2-14-63

Похилюк Світлана Анатоліївна

Старший інспектор

2-14-63

Ясинський Віталій Володимирович

Водій

2-14-63

Устименко Віталій Васильович

 

Відділ організаційної та загальної роботи апарату райдержадміністрації

Начальник

2-14-63

Уманець Галина Яківна

Головний спеціаліст

 

2-14-63

Дзюменко Олександр  Михайлович

 

Головний спеціаліст

2-14-63

Надемчук Олена Миколаївна

Головний спеціаліст

2-14-63

Мельник Вікторія Григорівна

Провідний спеціаліст

2-14-63

 

Головний спеціаліст юрисконсульт апарату райдержадміністрації

2-14-63

Скоробреха  Сергій Вікторович

Головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації

2-14-63

Ковтун Олександр Сергійович

 

Сектор  інформаційної  діяльності та комунікацій з громадськістю

Начальник відділу  

2-14-63

Яковенко  Тетяна Василівна

 

Головний спеціаліст

2-14-63

Пролєєва Наталя Вікторівна

 

Служба у справах дітей

Начальник служби

2-14-63

Гижко Олена Григорівна

Головний спеціаліст 

2-14-63

Вихристюк  Алла Павлівна

Головний спеціаліст

2-14-63

Остапчук Марина Дмитрівна

 

Відділ ведення Державного реєстру виборців

Начальник відділу

2-14-63

 

Ковальчук Ірина Миколаївна

Головний спеціаліст  

2-14-63

 

Фандиста Наталія Григорівна

 

Сектор цивільного  захисту і взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи

Завідувач сектору

2-14-63

Тарасишин Віктор Васильович

Головний спеціаліст

2-14-63

Сльота Ростислава Василівна

 

Відділ у Теплицькому районі ГУ Держгеокадастру у Вінницькій області

Начальник

2-11-56

Погорілий Володимир  Васильович  

 

Відділ містобудування, архітектури та розвитку інфраструктури

Начальник відділу 

2-19-72 

 

Коновалюк Андрій Васильович

Головний спеціаліст

2-19-72

Пролєєв Володимир Миколайович  

Головний спеціаліст

2-19-72

Бартко Наталія Володимирівна

Головний спеціаліст

2-19-72

Худа Юлія Миколаївна

 

Відділ культури  і туризму

Начальник

2-11-91   

 

Головний спеціаліст

2-11-91   

Науменко Сергій Васильович

Діловод

2-13-82

Лищук Таїса Миколаївна

 

Відділ освіти

Начальник відділу

 

Головний спеціаліст

 

2-15-04   

2-18-65  

2-10-87

Чечельницький Борис Олександрович

Воловодівська Валентина Анатоліївна

Головний спеціаліст

2-18-65

Вербовата Наталія Анатоліївна

 

Сектор у справах сім'ї, молоді та спорту відділу освіти

Завідувач сектору

2-14-63

Червінчук Віталій Володимирович

Головний спеціаліст

2-14-63

 

 

Управління праці та соціального захисту населення

Начальник

2-14-36  

2-17-51

Чех Олександр Григорович

Заступник начальника

2-19-27

Вігунов Анатолій Валентинович

 

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації

Начальник відділу

2-14-63

Ковтун Аліна Василівна

Головний спеціаліст

2-14-63

Легка Дар’я Вадимівна

 

Фінансове управління

Начальник

2-10-65    

Руденко Ольга Федорівна

Заступник начальника

2-12-90  

2-13-67

Погребняк Катерина Миколаївна

 

Районний центр соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді

Директор

2-19-24

Москальчук Галина Ростиславівна

Головний бухгалтер

2-19-24

Гук Наталія Олексіївна

 

Сектор архівний

Завідувач сектору

2-17-51

Рекун Валентина Іванівна

Старший інспектор

2-17-51

Лозінська Оксана Миколаївна

 

Відділ агропромислового розвитку

Начальник відділу

2-13-65

Арнаута Олександр Сергійович

Завідувач сектору,

головний бухгалтер

2-13-65

Прилуцький Богдан Васильович

Головний спеціаліст

2-13-65

Скрека Лариса Миколаївна

Головний спеціаліст

2-13-65

Дзюбенко Микола Васильович

Головний спеціаліст

2-13-65

Щербатюк Сніжана Петрівна

Головний спеціаліст

2-13-65

Сафонова Катерина Едуардівна

 

Відділ з питань державної реєстрації

Начальник відділу

2-23-07

Грабовий Максим Іванович

Головний спеціаліст

2-23-07

Етуру Емору Сльота Марина Анатоліївна

Головний спеціаліст

 

Яковенко Людмила Петрівна

 

Відділ надання адміністративних послуг

Начальник відділу

2-19-09

Кравченко Світлана Миколаївна

Адміністратор

2-19-09

Гижко Андрій Олексійович

Адміністратор

2-19-09

Колісник Лідія Павлівна

Адміністратор

2-19-09

Литвинюк Олена Валентинівна


ДОВІДНИК

телефонів підприємств, установ та організацій району

Посада

Прізвище, ім’я по батькові

№ тел.

робочий

 

Теплицький відділок поліції Бершадського відділу поліції  

ГУ НПУ у Вінницькій області

 

Начальник

Пірус Віктор Вікторович

2-19-41

Заступник

Савчук Валентин Леонтійович

2-16-60

Районний сектор управління Державної міграційної служби України

у Вінницькій області

Завідувач

Волинець Анатолій Сергійович

2-12-37

Теплицьке відділення Бершадської місцевої прокуратури

Прокурор

Гирба Володимир Михайлович

 

Начальник Теплицького відділення

Січкаренко Іван Володимирович

2-11-71

 

Районний суд

 

Голова суду

Герман Олександр Сергійович

2-21-00

Керівник

апарату суду

Синча Людмила Петрівна

2-16-63

Теплицький районний сектор УДСНС

Начальник

Довгий Сергій Миколайович

2-13-16

2-63-16

Відділ ДРАЦС

Заступник начальника управління юстиції, начальник РАЦС

Базалук Валентина Миколаївна

2-10-58

Відділ державної виконавчої служби

Начальник

Задорожний Євген Павлович

2-21-06

Заступник

Пролєєва Тетяна Віталіївна

2-14-88

Теплицьке відділення Гайсинської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Вінницькій області

Заступник начальника Гайсинської МДПІ, начальник Теплицького відділення

Трокаль Галина Іванівна

2-18-08

 

Гайсинське управління Пенсійного фонду України

Заступник начальника Гайсинського  управління ПФУ

Мазуренко Ірина Володимирівна

2-19-22

 

Відділ статистики у Теплицькому районі

Начальник

Кубич Тетяна Борисівна

2-11-82

 

 

 

Управління державної казначейської служби  у Теплицькому районі

Начальник

Бойко Ігор Олексійович

2-11-55

 

Кищак Ярослав Михайлович

2-13-59

Начальник відділу, головний бухгалтер

Ситнікова Світлана Валеріївна

2-18-91

 

Територіальна державна інспекція праці у Вінницькій області

Головний державний інспектор праці

Кацан Ніна Кузьмівна

 

Трудовий архів

Начальник

Воловодівська Катерина Дмитрівна

2-16-39

 

Територіальний центр

 

Начальник

Коротушенко Вікторія Вікторівна

2-10-88

ПП «Редакція районної газети та радіомовлення «Вісті Тепличчини»

Головний редактор

Лупещенко Ірина Олексіївна

2-11-74

Заступник

Слюсар Ірина Анатоліївна

2-13-95

 

Районний центр зайнятості

 

Начальник

Мальона Василь Миколайович

2-15-33

2-14-90

Заступник

Бондар Любов Іванівна

2-18-94

2-22-48

 

                  Гайсинкомунліс

 

Начальник

Круглик Віктор Володимирович

2-13-48

 

КУ «Теплицька лікарня планового лікування»

 

Головний лікар

Красиленко Іван Федорович

2-11-30

 

КЗ «Теплицький РМЦ ПСМД»

 

Головний лікар

Шевченко Віталій Петрович

2-13-41

2-12-32

 

 

Районне управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області

Начальник

Задорожний Володимир Павлович

2-18-49

 

Аграрний ліцей

 

В.о. директора

Сокотнюк Сергій Олександрович

2-11-64

 

Пошта

 

Директор

Пугач Надія Сергіївна

2-11-35

 

 

2-14-40 диспетчерська

 

 

2-18-61 операційний зал

 

Теплицькі електромережі

 

Директор

Марченко Петро Анатолійович

2-12-70

2-17-63

 

 

ВАТ «Укртелеком»

 

Начальник

Сандал Микола Олександрович

2-14-44

 

Найчук Павло Іванович

2-12-35

2-14-35

 

Управління газового господарства

 

Начальник

Стецько Василь Васильович

2-11-24

2-13-22

 

Друкарня

 

Директор

Голіс Віктор Іванович

2-19-61

2-10-21

 

Табір «Ровесник»

 

 

Поліщук Олександр Григорович

 

 

Райавтодор

 

Начальник

Ременюк Сергій Петрович

2-18-77

Заступник

 

 

 

ВАТ «МКП Будівельник»

 

Директор

Нечай Олексій Іванович

2-11-58

 

ВАТ «Теплицьке АТП 10553»

 

Директор

Лужанський Павло Федорович

2-13-05

2-14-03

 

ДЮСШ

 

Директор

Росновський Віктор Борисович

2-10-28

 

Районне відділення НАСК «Оранта»

 

Директор

Калюженко Микола Андрійович

2-17-64

 

Теплицький автовокзал

 

Директор

Семенюк Марія Володимирівна

2-15-30

 

Райспоживспілка

 

Директор

Ковальчук Дмитро Афанасійович

2-12-69

 

Ощадбанк

 

В.о. керуючого

Ольховий Дмитро Іванович

2-18-81

 

 

2-10-60

 

 

Теплицький район

(селищна та сільські ради )

                                                                            

 

№ п/п

Назва сільської, селищної рад

№  телефонів

П.І.П. голів

П.І.П. секретарів

1.

Бджільнянська

(с. Бджільна)

2-37-32

Ніколішина

Тамара Віталіївна

Мартинюк Олена Анатоліївна

2.

Брідоцька

(с. Брідок)

3-51-43

 

Пилипак 

Анатолій Іванович

Поник

Інна Володимирівна

3.

Веселівська

(с. Веселівка)

2-33-42

Самелюк Людмила Олександрівна        

Бровкіна

Ніна Вікторівна

4.

Великомочульська (с.Велика Мочулка

2-51-43

Фурдик

Павло Петрович

Ревус Лариса Дмитрівна

5.

Завадівська

(с.Завадівка)

3-33-43

Маєвський Микола Володимирович

Тищенко 

Світлана Петрівна

6.

Залузька

(с.Залужжя)

2-53-42

Черевко Анатолій Степанович

Постернак

Ольга Олексіївна

7.

Кивачівська

(с.Кивачівка)

2-54-42

Вдовик Василь Іванович

Мурієнко Олександр Вікторович

8.

Комарівська

(с.Комарівка)

2-36-43

Волковінський Олександр Володимирович

Продан

Людмила Василівна

9.

Костюківська

(с.Костюківка)

2-55-42

Кизлюк Микола Михайлович

Марцинюк

Леонід Фокович

10.

Маломочульська

(с.Мала Мочулка)

2-46-43

 Горобець Мирослав Миколайович

Тягун

Назар Валерійович

11.

Метанівська

(с.Метанівка)

3-41-42

Гащенко

Ігор  Васильович

Тимчук

Лариса Дмитрівна

12.

Орлівська

(с.Орлівка)

 

2-45-43

Тригубенко Олександра Миколаївна

Нікітіна Наталія Олександрівна

13.

Петрашівська

(с.Петрашівка)

 

3-63-43

Яремушко

Ігор Іванович

Пастушенко

Ольга Олексіївна 

14.

Побірська

(с.Побірка

3-54-42

Сокольвяк Василь Андрійович

Кондратюк Світлана Петрівна

15.

Погорільська

(с.Погоріла)

2-47-42

Гайдук Валерій Володимирович

Шевчук Світлана Інокентіївна

16.

Пологівська

(с.Пологи)

2-57-43

Курко

Тетяна Анатоліївна

Куцак Валентина Миколаївна

17.

Росошанська

(с.Росоша)

2-34-43

Нагожук

Лариса Василівна

Бляха Альона Олександрівна

18.

Сашанська

(с.Саша)

2-56-42

Лянний Володимир Григорович

Сокур Марія Олександрівна

19.

Соболівська

(с.Соболівка)

3-13-68

3-18-38

Асауленко

Віра Пилипівна

Спіженко

Наталія Іванівна

20.

Сокирянська

(с.Сокиряни)

2-75-43

Пламаділ Геннадій Віталійович

 Хлівнюк Ніна Володимирівна

21.

Степанівська

(с.Стеранівка)

 

2-74-42

2-71-43

2-71-71

Пурдик Володимир Андрійович

 Ставнича

Оксана Віталіївна

22.

Стражгородська

(с.Стражгород)

2-35-42

Григоренко

Микола Іванович

Бичок

Віталія Данилівна

23.

Тополівська

(с.Тополівка)

2-73-25

Розкошенко

Людмила Степанівна

Луцько

Людмила Данилівна

24.

Удицька

(с.Удич)

2-44-30

Кісар 

Олена Василівна

Демиденко Світлана Степанівна

25.

Шиманівська

(с.Шиманівка)

3-52-42

Римарчук

Юрій Васильович

Вдовиченко Валентина Федорівна

26.

Теплицька

(смт Теплик)

 

2-18-73

2-19-60

2-10-63

Трамбовецький Руслан Іванович

Сторожук

Оксана Леонідівна

 

 

 

 


 

LAST_UPDATED2