Хто на сайті

На даний момент 34 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Інформація про роботу відділу Держземагентства
Вівторок, 19 серпня 2014 07:35

Протягом минулого тижня працівниками Відділу Держземагентства в Теплицькому районі проведено Державну реєстрацію земельних ділянок та видано відповідні Витяги на 27 земельних ділянок, внесено виправлені відомості до Державного земельного кадастру по 5 земельним ділянкам, надано відомості з Державного земельного кадастру по 4 земельним ділянкам.

Видано: 19 довідок про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, 1 довідку із статистичної звітності форми 6-Зем, 1 довідку про ґрунтовий покрив земельної ділянки; надано 2 висновки по проектах  землеустрою щодо відведення земельних ділянок, знято зауваження експертизи по проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Видано 7 довідок реєстраційній службі Теплицького районного управління юстиції на запити ТОВ ПК «Зоря Поділля» щодо перебування земельних ділянок в оренді та наявності в Національній кадастровій системі.

Надано інформацію на вимогу прокуратури району про використання земель історико-культурного призначення та відповідь на клопотання Теплицької селищної ради до голови РДА про вжиття заходів щодо збільшення виплати орендної плати за землю та виготовлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки, що використовуються без договорів оренди.

Надано 20 відповідей на запити Головного управління Держземагентства у Вінницькій області щодо наявності земельних ділянок в користувачів згідно додатку. Надано 4 відповіді Вінницькому окружному адміністративному суду.

Підготовлено 4 проект розпорядження про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та  1 проект розпорядження про затвердження проекту землеустрою щодо еколого-економічного обґрунтування сівозмін та впорядкування угідь на земельних ділянках.

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше