Хто на сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
З мобілізованими до Могилів-Подільського прикордонного загону проведено соціально-психологічну роботу
Понеділок, 08 вересня 2014 11:07

Днями обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було організовано виїзд групи спеціалістів до Могилів-Подільського прикордонного загону з метою здійснення соціальної роботи та психологічної підтримки мобілізованих осіб, які знаходяться в військовій частині Державної прикордонної служби України та проходять підготовку для охорони рубежів держави у зоні бойових дій.

У заході взяли участь психологи головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Вінницькій області, лікар-психолог Вінницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, соціальний працівник та лікар-психолог стаціонарного відділення обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом, представник Всеукраїнської громадської організації «Патріот». Навчання проводилось спеціалістами у 4 окремих групах.

 

Основним завданням було надання практичних навичок саморегуляції емоційних станів та поведінкових реакцій для збереження стабільного психологічного стану та боєздатності.

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше