Хто на сайті

На даний момент 16 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Відбулося представлення головного лікаря КУ «Теплицька лікарня планового лікування»
Четвер, 11 вересня 2014 14:00

11 вересня 2014 року в приміщенні районної державної адміністрації за участі керівництва району, в особі голови райдержадміністрації Василя Романюка та заступника голови районної ради Руслана Трамбовецького, та заступника голови Вінницької обласної Ради Наталії Солейко відбулося представлення головного лікаря вторинної ланки медицини Теплицького району – КУ «Теплицька лікарня планового лікування».

 

Вінницькою обласною Радою розпорядженням № 256 від 09.09.2014р. на посаду головного лікаря Теплицької лікарні планового лікування була затвереджена кандидатура Красиленка Івана Федоровича, який обіймав дану посаду з 2012 року. Нині ж Іван Федорович призначений терміном на три роки.


Представлення керівника колективу медичних працівників, які не один рік працюють з ним пліч-о-пліч, провела заступник голови обласної Ради Наталія Солейко. Зокрема вона побажала Івану Федоровичу високих професійних звершень на ниві забезпечення тепличан якісними медичними послугами.

 

Окрім того, гостя проінформувала присутніх про роботу обласної влади, спрямовану на допомогу бійцям, які воюють на Сході України, та пораненим військовослужбовцям.

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше