Хто на сайті

На даний момент 28 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Засновницю літературно-мистецького об’єднання «Дивослово» вітали з ювілеєм
Субота, 13 вересня 2014 07:55

11 вересня 2014 року представники відділу культури і туризму райдержадміністрації на чолі з начальником – Віктором Прокопенком, привітали Тетяну Євменівну Приймасюк з ювілеєм. Поетеса, фольклорист, вишивальниця, колишній працівник культури, працювала методистом районного Будинку культури та бібліографом-краєзнавцем центральної районної бібліотеки. Член національної Спілки письменників України з 2005 року.

 

Учасниця районних та обласних виставок. У доробку майстрині близько трьох десятків вишитих портретів Тараса Шевченка, що зберігаються у приватних колекціях України та інших країн, вишиті ікони, рушники, серветки, скатерки. Впродовж останніх років Тетяна Євменівна оволоділа технікою інкрустації зерном, роботи також представлялись на районних та обласних виставках.

У 1985 році створила та протягом одиннадцяти років успішно очолювала літературно-мистецьке об’єднання «Дивослово». Завдяки  невтомній праці та старанню  обєднання стало відоме далеко за межами району, а майстерність «дивословців» піднялася на високий творчий рівень, що підтверджено виданням збірок творів.

Писати вірші Тетяна Євменівна розпочала ще в шкільні роки. Друкувалася в республіканській періодиці. Вона є авторомо трьох поетичних збірок: «Я тепло збираю по краплині» (2001), «Молитва душі» (2002), «Голос жінки» (2003); книги для дітей «Комарик» (2008), ряду колекційних збірок : «Вруна» (1978), «Подільська пектораль» (2002), «17 вересня» (2002), «Сторожаві вогні над Божою рікою» (2007), «Соняшник» (2009). Лауреат літературно-мистецької премії «Кришталева вишня»(2003). 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше