Хто на сайті

На даний момент 30 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
До Дня фізичної культури і спорту відбулося нагородження найкращих спортсменів району
Субота, 13 вересня 2014 07:59

Напередодні Дня фізичної культури і спорту  України влада району нагородила грамотами районної державної адміністрації та районної ради найкращих представників цієї галузі суспільного життя. Зустріч пройшла в залі райдержадміністрації.

 

До спортсменів з вітальним словом звернувся очільник району Василь Романюк, який подякував присутнім за їхній ентузіазм, завзяття, професійність, активну життєву і громадську позицію. Адже завдяки їхній небайдужості та енергійності в Теплицькому районі розвивається така необхідна частина людського життя як спорт, молодому поколінню прищеплюється любов до здорового способу життя, відкриваються шляхи до самореалізації та самозайнятості юнацтва, відстоюється честь району на різноманітних змаганнях. Окремі наші спортсмени, завдяки наполегливій праці і таланту відомі далеко за межами не тільки району, а й країни.

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 11 вересня 2014 року № 273 за вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури і спорту району та з нагоди свята грамотами було нагороджено 27 спортсменів району та людей, які опікуються питаннями розвитку спорту, більшість з яких персонально отримали винагороди з рук голови райдержадміністрації Василя Романюка.


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше