Хто на сайті

На даний момент 17 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
У районі проводиться Всеукраїнський профілактичний захід «Урок»
Понеділок, 15 вересня 2014 11:57

За інформацією начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Олени Гижко, яку вона озвучила на щотижневій апаратній нараді 15.09.2014 року, у районі, як і по всій Україні, з 1 вересня по 30 жовтня проводиться Всеукраїнський профілактичний захід «Урок».

Необхідність його проведення зумовлена виконанням вимог ст.53 Конституції України та Закону України «Про загальну середню освіту», а також потребою надання дітям з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, адресної допомоги в підготовці до нового навчального року, виявлення дітей шкільного віку, неохоплених навчанням на початок учбового періоду, усунення причин та умов цього явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності та безпритульності.

У рамках цього заходу з другої декади серпня і до кінця вересня триває обстеження житлово-побутових умов дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку служби у справах дітей райдержадміністрації. Під час профілактичного заходу дітей, які не приступили до навчання, на території району не виявлено.

 

Крім цього, на території району проживають діти з числа переселенців із тимчасово окупованих територій України. Усіх їх охоплено навчанням в загальноосвітніх школах та дошкільних навчальних закладах.

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше