Flag Counter

Банер
Супер-Кубок з футболу сезону 2014 року
Понеділок, 15 вересня 2014 11:59

У неділю 14.09.2014 р. о 16.00 год. на стадіоні «Старт» у смт Теплику відбувся футбольний матч за Супер – Кубок з футболу сезону 2014 року між командами АФК «Теплик» та АФК «Розкошівка».

У футбольному двобої зійшлись кращі команди району, це було видно уже на перших хвилинах матчу. Тепличани розпочали жваво і уже на початку тайму створили небезпечний момент, після чого м’яч влучив у штангу. Далі гра вирівнялась і у одній із атак розкошівчани заробили гострий штрафний удар. Після майстерного виконання АФК «Розкошівка» повели у рахунку 1 - 0. Згодом Тепличани, невдоволені таким перебігом подій на полі, спробували перевести гру до штрафного майданчика. При виході у чергову контратаку внаслідок грубої помилки в захисті та невпевнених дій воротаря рахунок став 2 - 0 на корить  АФК «Розкошівка». Перший тайм матчу з таким рахунком і закінчився.

Другий тайм розпочався із атак АФК «Розкошівка», як наслідок вдалось збільшити перевагу забитим м’ячам до трьох. До речі, третій гол можна назвати «футбольним шедевром», оскільки він був забитий з 17-19 метрів точним ударом під стійку воріт біля «дев’ятки».  Відійшовши від холодного душу із середини 2 тайму команда  АФК «Теплик» взялася до справи і почала створювати гострі моменти у воріт суперника, внаслідок чого за декілька хвилин після подачі кутового було відіграно один м’яч, а згодом після реалізації 11 метрового забито ще один м’яч.

Слід відмітити, що весь матч пройшов у запеклій та безкомпромісній боротьбі із масою нереалізованих моментів АФК «Теплик» та прагматичним футболом від АФК «Розкошівка». Отже, свисток рефері зафіксував рахунок 3-2 на користь  АФК «Розкошівка».

Вітаємо переможця АФК «Розкошівка» і бажаємо цій команді нових перемог.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше