Хто на сайті

На даний момент 28 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Голова облдержадміністрації продовжує перевірку готовності районів до опалювального сезону 2014-2015 рр.
Середа, 17 вересня 2014 05:09

16 вересня у м. Козятин відбулася кущова нарада з питань соціально-економічного розвитку за вісім місяців поточного року. Про зроблену роботу перед головою облдержадміністрації Анатолієм Олійником прозвітували керівники Козятинської, Калинівської, Погребищенської, Хмільницької райдержадміністрацій та міські голови Козятина і Хмільника.

 

У нараді також взяли участь керівники структурних підрозділів ОДА, представники силових відомств області і зазначених районів та працівники державної служи з надзвичайних ситуацій.

Ключове питання порядку денного - стан підготовки об'єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2014/2015 року. Учасники заходу обговорили основні тенденції розподілу і використання енергетичних ресурсів, питання альтернативних джерел отримання енергії, а також виконання заходів по енергозбереженню в умовах обмеження постачання газу.


Як запевнили доповідачі голову облдержадміністрації, загроз закладам соціальної сфери залишитися взимку без тепла нині немає. На що Анатолій Олійник відмітив, що Вінниччина споживає понад один мільярд кубометрів природного газу, з них 600 мільйонів – населення, майже 300 – підприємства області і лише близько 30 мільйонів бюджетна сфера. Згідно з завданням Уряду цього річ нам треба зекономити 30% газу, адже якщо цього ми не зробимо його до кінця опалювального сезону може не вистачити.

«Цього року в області ми запланували на альтернативні види палива перевести понад 140 об’єктів соціальної сфери, 136 – точно зробимо. Це зекономить понад 7 млн кубометрів природного газу», - наголосив Анатолій Олійник, - «Хочу також зазначити, що на кожному об’єкті де перебувають діти, особи з обмеженими можливостями та громадяни похилого віку обов’язково повинна бути альтернатива газу».

Одразу на нараді голова облдержадміністрації дав доручення керівникам районів та відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації проаналізувати і виявити резерви де можна буде заощадити газ.

Окрім питання енергетичної безпеки в рамках зібрання прозвучали про виконання розпорядження голови ОДА щодо організації соціального забезпечення тимчасово переселених громадян зі Сходу нашої країни, покращення стану автомобільних доріг загального та комунального використання.

Питання територіальної оборони та взаємодії силових відомств у разі ускладнення оперативної ситуації обговорили уже у закритому режимі.

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше