Хто на сайті

На даний момент 26 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Проведено вивчення стану атестації робочих місць
Вівторок, 23 вересня 2014 13:33

Нещодавно у фермерському господарстві Власюк Олени Дем’янівни, яке знаходиться в селі Бджільна, спеціалістами управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації проведено вивчення стану атестації робочих місць за умовами праці. Згідно наказу № 12 від 24.09.2009р. «Про результати атестації робочих місць за умовами праці» на підприємстві завершено атестацію робочих місць за умовами праці. Для забезпечення виконання робіт на підприємстві зайнято 26 працівників. У процесі основного виробництва проводиться низка робіт, що супроводжуються виділенням шкідливих і небезпечних речовин, впливом на працюючих психофізіологічних факторів та мікроклімату.

Із наявних на підприємстві робочих місць до категорії із важкими та шкідливими умовами праці відносяться наступні: тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (6 р. м.), свинарка (6 р. м.), працівник млина (1 р. м.) Всього працюючих на зазначених робочих місцях – 13 працівників.

Жінки не залучаються до виконання робіт, які їм заборонені чинним законодавством.

У процесі основного виробництва відбувається ряд робіт, що супроводжуються виділенням шкідливих і небезпечних речовин, впливом на працюючих психофізіологічних факторів та мікроклімату. Згідно чинного законодавства, для визначення пільг і компенсацій працюючим в несприятливих умовах, необхідно провести атестацію робочих місць за умовами праці.

За роботу із шкідливими і важкими умовами праці працюючі отримують пільги та компенсації:

1. Щорічні додаткові відпустки за роботу у важких та шкідливих умовах праці надаються у відповідності до ст. 7, 8 та 10 Закону України «Про відпустки».

2. Доплати до тарифних ставок (посадових окладів) за роботу в несприятливих умовах праці, які вираховуються за результатами атестації згідно постанови Держкомпраці СРСР і Секретаріату ВЦРПС від 10.03.86 № 387/22-78 (нині діючої).

Рекомендовано:

 

Провести чергову атестацію робочих місць за умовами праці у відповідності з вимогами «Порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці», затверджених постановою від 01. 09.1992 р.№41 Міністерства праці та МОЗ України, «Інструкції по заповненню Карти умов праці при проведенні атестації робочих місць», затвердженої Міністерством праці України 20.11.1992р. №06-4148 та Міністерством охорони здоров’я України 27.11.1992.

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше