Хто на сайті

На даний момент 20 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Ми прагнемо Україну зберегти
Вівторок, 23 вересня 2014 13:34

22 вересня в залі районного Будинку культури відбувся патріотичний форум молоді Теплика «Ми прагнемо Україну зберегти», приурочений Дню миру та обласного благодійного марафону «Врятуймо кожного бійця – захисника України».

 

Перед молодим поколінням селища виступили начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Віктор Прокопенко та начальник відділу освіти райдержадміністрації  Борис Чечельницький.

Вони привітали усіх присутніх зі святом, закликали тепличан й надалі активно долучатися до патріотичних справ, зокрема взяти участь в благодійній акції-розпродажі хлібо-булочних виробів «Зроби своїми руками», яка відбудеться 10 жовтня цього року в селищі.

Від учнів обох теплицьких шкіл  виступили Анастасія Камінська та Вікторія Рудь зі зверненнями, які будуть направлені  до Президента України та Кабінету Міністрів України. У них учні вимагають від влади забезпечення миру і спокою в нашій Україні, прагнуть привернути увагу всієї молоді до питань миру і принципів гуманності, свободи і добра, адже сьогодні нікому   не байдужа доля держави.

З музичними вітаннями виступили учасники фестивалю творчої молоді Тепличчини «Теплоцвіт-2014»: володар гран-прі Вікторія Венгер, дипломант І премії Максим Джегерук та лауреат Всеукраїнського конкурсу сучасної естрадної пісні Вікторія Воєвода.

Заключним акордом форуму стало представлення перегляду стрічки «Ми- українці», підготовлену відділом культури і туризму райдержадміністрації. 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше