Хто на сайті

На даний момент 27 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Санітарна очистка
Середа, 24 вересня 2014 10:40

Під час проведення всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та протягом 2014 року на території району було приведено в належний санітарно-технічний стан 26 організованих сміттєзвалищ та ліквідовано 96 стихійних сміттєзвалищ.

Схеми санітарної очистки розроблені у всіх 26 територіальних громадах району.

У минулому році здійснено ряд заходів щодо  приведення Теплицького селищного організованого звалища твердих побутових відходів у відповідність вимогам санітарного законодавства, а саме: виконано  часткове обвалування, підгортання твердих побутових відходів, проведено трамбування та пошарова ізоляція відходів ґрунтом. Встановлено шлагбаум та вагончик для персоналу.

 

Теплицькою селищною радою розпочато впровадження проекту «Реконструкція очисних споруд продуктивністю 25 куб. м/добу по вул. І. Франка в смт. Теплик». На реалізацію даного проекту із обласного Фонду охорони природного середовища в поточному році отримано перший транш  в сумі 320, 0 тис. грн.., загальна вартість даного проекту складає 970,0 тис. грн.. На даний час проектна документація подана для проходження експертизи. Після отримання позитивного висновку експертизи розпочнуться роботи по реалізації проекту.

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше