Хто на сайті

На даний момент 23 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Підготовка до опалювального сезону 2014-2015 рр.
Четвер, 25 вересня 2014 10:50

На території Теплицького району завершується підготовка до опалювального сезону 2014/15 років. Всього по району заплановано розпочати опалювальний сезон в 99 об’єктах соціальної сфери району На 22.09.2014 року підготовлено 99 закладів (100%). По споживанню енергоносіїв заклади соціальної сфери розподілені слідуючим чином:

 

Заклади освіти: 12 котелень працюють на газу, 10 – на вугіллі, 1 – електроенергія; 2 –пелети.

ДНЗ: 9 працюють на газу, 8 – на вугіллі, 6 – електроенергія;

заклади охорони здоров’я: 10 – на газу, 1 – на дровах;

заклади культури: 1 – на газу, 1 – на дровах.

Інші заклади опалюються за допомогою пічних пристроїв на твердому паливі.

Триває погодження  актів (паспортів) готовності до опалювального сезону з  представниками відповідних територіальних інспекцій.  З необхідних 21 паспорту готовності житлового фонду погоджено інспекцією держенергонагляду 21 (100%), з необхідних 27 актів готовності систем опалення закладів бюджетної сфери підготовлено 100%, погоджено 6 (22%). Для проходження опалювального сезону заплановано створення запасу вугілля 301,6 тонн, станом на 22.09.2014 р. заготовлено 203 тонни (67%).

Заборгованість за закупівлю твердого палива, як і за використаний природний газ бюджетними установами та організаціями, відсутня.

Заборгованість бюджетних установ та організацій за спожиту електроенергію складає 45,573 тис. грн. На даний час платіжні доручення на дану суму  знаходяться в казначействі та будуть оплачені до кінця поточного місяця.

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 08.07.2014 року № 209 «Про затвердження районного плану заходів економії природного газу до кінця 2014 року та на опалювальний період 2014/15 років» затверджено  план заходів та доведено до відома керівників бюджетних установ та організацій щодо економії природного газу на 10%. Також даним розпорядженням затверджено перелік об’єктів бюджетної сфери щодо переведення на альтернативні види палива. У разі реалізації заходів даного розпорядження протягом опалювального сезону буде зекономлено близько 86 тис. куб. м природного газу.

Відповідно до даного розпорядження вже реалізовано проект «Капітальний ремонт (енергозберігаючі заходи) ДНЗ «Ромашка» с. Росоша, Теплицького району Вінницької області. Економія природного газу складе близько 8 тис. куб. м.

Також  розпочато реалізацію проектів,  спрямованих на заміщення споживання природного газу «Реконструкція котельні ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 з встановленням двох твердопаливних котлів типу "АНКОТ - 500", що дасть змогу заощадити 143 тис. куб. м газу та  в рамках проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» «Інноваційні  енергоефективні заходи в ДНЗ "Сонечко" в смт. Теплик, Реконструкція котельні шляхом встановлення піролізних котлів», економія газу складе 45 тис. куб. м газу.

Також розпочата реалізація проекту «Реконструкція котельні лікарні планового лікування в смт. Теплик з встановленням піролізних котлів  типу "АНКОТ - 500". Річна економія природного газу складе 164 тис. куб. м газу.

 

Загалом по району економія природного газу від впровадження енергозберігаючих заходів  в закладах бюджетної сфери складе близько 420 тис. куб. м газу., що становить 33% від спожитого за минулий рік установами бюджетної сфери природного газу.

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше