Хто на сайті

На даний момент 27 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Тепличчина готова до зими
Вівторок, 30 вересня 2014 11:07

Такого висновку дійшли члени оперативного штабу з підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років, які зібралися 29.09.2014р. в райдержадміністрації на засідання по підготовці до зими.

Такого висновку дійшли члени оперативного штабу з підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років, які зібралися 29.09.2014р. в райдержадміністрації на засідання по підготовці до зими.

 

Провів засідання начальник штабу – начальник відділу містобудування, архітектури та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Андрій Коновалюк.

Члени оперативного штабу – керівники провідних господарств і служб, які забезпечують життєдіяльність району, звітували про стан готовності до роботи в опалювальний період за своїм напрямком:

1. Пролєєв В.М. – про готовність об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до опалювального сезону 2014/15 років.

2. Довгий С.М. – про забезпечення служби паливо-мастильними матеріалами та технікою на випадок виникнення надзвичайних ситуацій.

3. Івасик С.А. – про забезпечення посипочним матеріалом та технічними засобами для стабільного проходження осінньо-зимового періоду 2014/15 років.

4. Нетяжук С.В. – про готовність газового господарства до роботи в опалювальний період, а також житлового фонду та об’єктів соціальної сфери району.

5. Марченко П.А. – про готовність електромереж до осінньо-зимового періоду та затверджені графіки відключення потужностей району.

6. Красиленко І.Ф. – про готовність котельні Теплицької лікарні планового лікування до опалювального сезону та проходження фінансування переведення котлів на альтернативні види палива.

7. Шевченко В.П. – про потребу у встановлені твердопаливних котлів у відділеннях закладів охорони здоров’я.

8.  Килівник Л.А. – про заготівлю та забезпечення вугіллям об’єктів соціальної сфери.

9. Худа В.В. – про стан готовності житлового фонду, водопровідного господарства до опалювального сезону 2014/15 років та проблеми розрахунків за житлово-комунальні послуги.

Найбільше занепокоєння не лише членів штабу, а й населення району викликає питання газопостачання взимку. Світлана Нетяжук – начальник дільниці управління газового господарства запевнила, що населення буде забезпечене газом.

За результатами засідання було вирішено:

1. Розробити оперативні плани залучення снігоприбиральної та великовагової техніки, яка знаходиться у власності агроформувань, підприємств та установ району, для її застосування під час проходження осінньо-зимового періоду 2014/15 років (відповідальний Тарасишин В.В.).

2. Активізувати роботу з надання звітності керівників об’єктів соціальної сфери про проходження підготовки до опалювального сезону 2014/15 років з метою оперативного інформування відділу містобудування, архітектури та розвитку інфраструктури райдержадміністрації для узагальнення та подальшого інформування (відповідальні - керівники об’єктів соціальної сфери).

3. Розробити плани заходів щодо скорочення споживання електроенергії на об’єктах соціальної сфери та посадові інструкції осіб, які відповідають за теплове господарство,  щодо їх дій у разі відключення електроенергії (відповідальні – керівники об’єктів соціальної сфери).

4. Ініціювати КП «Житлокомунсервіс-Т» проходження дозвільної процедури на спеціальне водокористування з метою отримання ліцензії для надання послуг на централізоване водопостачання  (відповідальний - Худа В.В.).

5. Здійснити ревізію та привести в робочий стан станції автономного живлення електроенергії на об’єктах соціальної сфери (відповідальний Чечельницький Б.О., Красиленко І.Ф., Гордійчук П.Ф.).

6. Чергове засідання оперативного штабу провести 31.10.2014 року, на якому заслухати звіти про проведену роботу керівників підприємств об’єктів соціальної сфери та комунальних підприємств з питань готовності підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2014/15 років. 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше