Хто на сайті

На даний момент 39 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
На Вінниччині перебуває група довгострокових спостерігачів місії ОБСЄ
Середа, 01 жовтня 2014 05:18

В область прибула група довгострокових спостерігачів місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі для спостереження за процесом підготовки позачергових виборів до Верховної Ради України, що відбудуться 26 жовтня 2014 року.

 

Сьогодні, 30 вересня представники ОБСЄ зустрілися з головою облдержадміністрації А. Олійником та виконуючим обов’язки Вінницького міського голови, секретарем міської Ради С.Моргуновим.

Коментуючи підготовку до виборів, Анатолій Олійник зазначив: що проблем з організацією проведення виборів на Вінниччині не буде, влада зробить все, аби забезпечити демократичне волевиявлення вінничан.

Голова облдержадміністрації переконаний, що позачергові парламентські вибори-2014 в області відбудуться «спокійно, сконсолідовано і без проблем». Він додав, що влада в області максимально сприяє створенню належних матеріально-технічних умов для організації волевиявлення виборців Вінниччини. Анатолій Олійник також запевнив: « В обласній адміністрації представники ОБСЄ завжди можуть отримати необхідну інформацію та допомогу».

Коментуючи підготовку до виборів в місті Вінниці Сергій Моргунов зазначив: «На території міста знаходяться два обласних виборчих округи (11 та 12), які матеріально та технічно забезпечені в повному обсязі. Влада міста чітко розуміє, що її головне завдання – це максимальне сприяння роботі обласних виборчих комісій, аби вибори на території міста пройшли прозоро та у відповідності з чинним законодавством». 
Під час зустрічі сторони обговорили питання моніторингу виборчого процесу та забезпечення прозорості його проведення.

Анатолій Олійник висловив сподівання, що співпраця обласної влади з міжнародними спостерігачами буде плідною та конструктивною. З свого боку керівник області пообіцяв допомогти у вирішенні будь-яких проблемних питань в роботі місії.

 

Іноземні гості висловили сподівання, що виборчі перегони на Вінниччині відбудуться у рамках чинного законодавства.

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше