Хто на сайті

На даний момент 29 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Музики чарівні звуки
Четвер, 02 жовтня 2014 10:37

1 жовтня — Міжнародний день музики. Його почали відзначати за рішенням ЮНЕСКО з 1975 року. Одним з ініціаторів свята був визначний композитор XX століття Дмитро Шостакович. Щорічно у всьому світі це свято відзначається великими концертними программами.

 

Піднесено і яскраво пройшло свято і у Теплицькій дитячій музичній школі. Гра на фортепіано Яковенко Даші, Слюсар Тетяни (викл.Черниш Г.В.), Гараджі Анни (викл. Писаренко А.М.), вокальний спів Кучерявої Марії, Іванченко Ірини, Фурдик Яни ( викл. Черниш Г.В.), Задорожної Павліни, Волковінського Дмитра (викл. Драченко О.М.), художнє слово Грабової Анастасії не залишили байдужими ні одного слухача в залі. Гучно та радісно зустрів зал і іменинників свята - «першачків» школи, які виконали пісеньку «Збирай урожай». Не залишилися без овацій глядача і ансамбль гітаристів (керівник Терентьєв С. М.) , і сольний виступ баяніста Ратушняка Віталія (викл. Терентьєв С.М.), і виступ дитячого хору музичної школи (керівник Грабова А. О.) .

Свято закінчилося… Проте з нами завжди залишається музика, вона бентежить наші душі. Тож нехай завжди лунає навколо радісний дитячий сміх, звучить чарівна музика та зростають юні таланти Тепличчини.

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше