Хто на сайті

На даний момент 16 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Президент України: «Ми навчилися боронити державу»
Понеділок, 06 жовтня 2014 06:21

Інформаційно-аналітичний центр РНБО

Учора Президент України Петро Порошенко здійснив робочу поїздку до Житомирської області, де  відвідав Житомирський бронетанковий завод. Глава держави ознайомився з виробничими потужностями підприємства, оглянув цехи заводу.

 

Петро Порошенко під час виступу перед робітниками заводу зазначив, що сьогодні переглянув стан готовності Збройних Сил України до зими. «Ми маємо зробити все, щоб воїн був нагодований, у теплі. Бліндажі та фортифікаційні споруди, які зараз будуються на лінії зіткнення, мають забезпечити не лише безпеку, але й відносний комфорт, у тому числі – і взимку», – сказав Президент у спілкуванні з представниками ЗМІ.

За словами Президента, на сьогоднішній день будівництво першої та другої лінії оборонних укріплень виконано на 80%. Глава держави заявив, що події на Донбасі – «для нас Вітчизняна війна, коли ми захищаємо нашу незалежність, суверенітет України, територіальну цілісність. Це війна, яка згуртувала нашу націю, об’єднала Український народ, і зараз ми демонструємо, як вміємо любити и боронити Батьківщину».

Президент наголосив на тому, що країна навчилася захищатися. «Зараз ми вже вміємо воювати, захищатися, робити все, щоб зупинити ворога. І саме це дозволило нам оголосити режим припинення вогню. Нам потрібен мир, і ми його забезпечимо», – наголосив Глава держави.

Президент України пообіцяв, що він, як Верховний головнокомандувач, мобілізує весь світ на підтримку України. «Весь світ буде стояти поруч з нами, захищаючи український суверенітет, незалежність, волю і демократію. Будь-який загарбник опиниться в тотальній міжнародній ізоляції і заплатить свою ціну за те, що він напав на Україну», – заявив Президент.

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше