Хто на сайті

На даний момент 23 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Успішний шлях
Четвер, 09 жовтня 2014 12:47

Чотирнадцять років поспіль на Тепличчині культивується такий неолімпійський вид спорту як спортивне орієнтування. Протягом досить значного проміжку часу він прижився на теплицькій землі, став знаним та популярним. Орієнтування відкрило шлях у спортивне життя дев’ятьом спортсменам першорозрядникам, а одинадцятьом дітям надало можливість своєю працею здобути річну стипендію Теплицької районної ради та районної державної адміністрації.

 

Про результативність юних спортсменів знають всі тепличани, проте досягаються вони важкими фізичними та матеріальними зусиллями.  Відтак і срібна нагорода у командному заліку осіннього чемпіонату Вінницької області  дісталась нелегко, проте стала цілком заслуженою, оскільки цьому змаганню передувала участь 22 теплицьких орієнтувальників у трьох чемпіонатах Всеукраїнського рівня. Саме вони    допомогли дітям покращити свій спортивний рівень,  з честю виступити 4-5 жовтня поточного року у місті Вінниці на обласному чемпіонаті, здобути 13 нагород в особистому заліку (4 золотих, 4 срібних та 5 бронзових) та 2 командне місце з 10 команд учасників спортивного турніру.

Якщо проаналізувати виступ наших призерів, то з семи володарів   срібла та бронзи шестеро поступились лідерськими позиціями спортсменам з Вінниці або своїм землякам – тепличанам.  І лише одна спортсменка програла орієнтувальникам з Хмельницького та Гайсина.   Отже, спортивного досвіду не бракує, і юні спортсмени постійно демонструють його на всіх обласних та Всеукраїнських змаганнях.

Найдосвідченішими орієнтувальниками району, на сьогодні, можна вважати Віталія Мензульського, Анастасію Олійниченко (Шиманівка) та Віталія Козлова (Теплик).  Усі вони виконали нормативи ІІ дорослого спортивного розряду зі спортивного орієнтування, стали призерами чемпіонатів України та здобули найбільшу кількість нагород.

Спортивне життя у дітей досить цікаве та насичене.  Жодного місяця не минає без участі у змаганнях. Крім того - цікаві екскурсії, подорожі, волонтерські заходи та багато іншого. Одним словом, нудьгувати не доводиться. І все це не лише у минулому часі, адже попереду на них чекає  велика кількість спортивних заходів: вже у 2014 році на теплицьких орієнтувальників очікує участь у традиційному фестивалі спортивного орієнтування «Гранів скликає друзів» та у відборі на чемпіонат України серед вихованців позашкільних навчальних закладів. Юні спортсмени не зупиняються на досягнутому, а впевнено крокують до нових спортивних вершин. І хочеться побажати, щоб цей шлях був для них успішним.

Олександр МИРОНОВ

Начальник відділу у справах сім’ї та молоді Теплицької РДА;

керівник гуртків Вінницького обласного центру туризму,

спорту, краєзнавства та екскурсій;

керівник районного спортивно-туристичного клубу «Оріон»


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше