Хто на сайті

На даний момент 26 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Анатолій Олійник зустрівся із сім’ями бійців батальйону територіальної оборони області
П'ятниця, 10 жовтня 2014 05:07

 

Питання, з яким рідні вінницьких військовиків прийшли на розмову до голови обласної державної адміністрації, стосувалося ротації бійців батальйону, які несуть нині службу в зоні АТО. «Я ознайомлений з цією проблемою і докладаю усіх зусиль, щоб її вирішити.

Неодноразово звертався з відповідними листами до Генерального штабу, мав телефонну розмову з цього приводу із першим заступником Міністра оборони», - зазначив Анатолій Олійник. Відтак повідомив, що ротація військ відбувається планово, аби жодна ділянка фронту не залишилася без захисту, і в першу чергу стосується бійців, які перебувають у зоні активних бойових дій. «Наш батальйон у цьому плані є. І, як мене запевнили, ротація вінницьких вояків очікується вже у найближчі 10 днів», - підкреслив керівник регіону. Відтак пообіцяв підтримувати постійний телефонний зв'язок з ініціативною групою щодо результатів перемовин з цього питання.

Водночас голова облдержадміністрації зазначив, що в суботу до батальйону буде спрямовано автопоїзд з необхідними для зимового періоду речами, серед яких: пересувна лазня, 510 комплектів теплого обмундирування, 30 потужних обігрівачів та окремий автомобіль з дровами.

Торкнувся очільник регіону й підтримки поранених у зоні АТО, зазначивши, що депутати обласної Ради на найближчій сесії розглядатимуть питання виділення для таких бійців матеріальної допомоги на лікування у розмірі 10 тисяч гривень. 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше