Хто на сайті

На даний момент 36 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Володимир Гройсман: «Уряд намагається уникнути віялових відключень електроенергії»
Середа, 15 жовтня 2014 05:12

Віце-прем’єр-міністр України – міністр регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства Володимир Гройсман повідомив, що Уряд має намір уникнути віялових відключень електроенергії.

«У нас дійсно складна ситуація з постачанням газу і вугілля, які використовуються для виробництва електроенергії, але хочу наголосити, що уряд вживає усі заходи для того, аби цей складний період пройти гідно, і ніяких заходів на сьогодні щодо планових відключень не ухвалено», – сказав під час прес-конференції в Києві Володимир Гройсман.
Він зауважив, що антикризові заходи в енергетичній сфері, які розроблені спільно із американськими і канадськими партнерами, дадуть можливість адекватно реагувати на будь-який розвиток ситуації.

Нагадаємо, наприкінці вересня віялові відключення електроенергії проводилися в Харківській, Черкаській і Київській областях.

 

Раніше Міністерство енергетики і вугільної промисловості направило обласним енергопостачальним компаніям повідомлення про можливе тимчасове припинення електропостачання населення, як це було в 90-х роках, у зв`язку з виникненням дефіциту потужностей в об`єднаній енергосистемі України.

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше