Хто на сайті

На даний момент 45 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
До Управління пенсійного фонду України в Теплицькому районі звернулось 90 переселенців із Криму та сходу країни.
Понеділок, 20 жовтня 2014 05:19

Станом на 17.10.2014 року в управління звернулося 90 переселенців  із Криму та сходу держави. Зокрема, з Донецької  області звернулись за переведенням пенсійних справ по місцю тимчасового перебування 68 чоловік, із них виплачується пенсія 24, з Луганської області 20 чолловік, із них виплачується пенсія 11, із Криму 2 людини. На постійне місце проживання до  Донецької та Луганської областей виявили бажання повернутись 4 чол.

Також управління повідомляє, що в закладі щоденно працює громадська приймальня, проводяться особисті прийоми громадян керівником управління,  заступниками і начальниками відділів. Забезпечується безперебійна робота "гарячої" телефонної лінії.

В приміщенні управління встановлено інформаційний кіоск, за допомогою якого відвідувачам надана можливість отримувати безліч інформації про те, які документи необхідні для призначення пенсії – за віком, по інвалідності, у зв’язку із втратою годувальника; ознайомитися із графіками прийому громадян тощо.  Громадяни, які працюють і сплачують внески до органів МДЗ,  мають можливість дізнатися в кіоску за допомогою картки - страхового свідоцтва про свої відрахування із заробітної плати  та про трудовий стаж.

Велика увага приділяється роз’ясненню питань запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та внесення змін у пенсійне законодавство, участь в  добровільній системі загальнообов’язкового державного пенсійного (соціального) страхування, легалізації заробітної плати, підвищення відповідальності посадових осіб за нелегальну зайнятість та порушення законодавства про працю. З цією метою спеціалісти управління зустрілися з членами трудового колективу Комарівської сільської ради. Присутні отримали роз’яснення  щодо змін у пенсійному законодавстві зв’язку з прийняттям ЗУ «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи», запровадження веб - порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

 

В приміщенні управління на стендах розміщено інформацію щодо статистичних показників роботи пенсійної системи, нормативно-правові акти, форми і зразки документів, що використовуються в роботі.

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше