Хто на сайті

На даний момент 57 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Зустріч із справжнім героєм
Понеділок, 20 жовтня 2014 05:20

Побачити на власні очі, як саме виглядають справжні герої, захисники України та послухати розповідь про події на сході  нашої держави -  така нагода випала учням Теплицького аграрного ліцею. До їх учбового закладу завітав Андрій Анатолійович Тетерук — командир батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Миротворець» ГУ МВС України в Київській області, полковник  міліції, один із героїв Антитерористичної операції на сході України. 

Андрій Тетерук на передовій східного фронту з початку березня -  у відповідь на анексію Криму Росією він записався добровольцем у військоматі. Не раз дивився він смерті в обличчя. Так під час облоги наших військ під Іловайськом  з'явилася хибна інформація про загибель Тетерука. Та насправді командир батальйону разом із 70 бійцями наступного дня вийшли з «Іловайського котла». Батальйон «Миротворець» п'ять днів героїчно утримував один із ключових пунктів Іловайська — вагонне депо.

Учні та вчителі уважно слухали гостя, задавали йому питання. Зустріч із справжнім захисником Вітчизни була  дуже зворушливою: хлопці тисли герою руку, а дівчата не приховували сліз.

 

Проводжали гостя з надією. На те, що наші воїни обов’язково вистоять. Переможуть. І повернуться живими додому…

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше