Хто на сайті

На даний момент 21 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Підготовка до позачергових виборів.
Понеділок, 20 жовтня 2014 06:17

За інформацією відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації  на прикінці минулого тижня в приміщенні райдержадміністрації відбулася нарада з селищним, сільськими головами, начальниками управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, окремими керівниками установ та організацій.

 

Першим та головним питанням яке розглянули присутні було матеріально-технічне забезпечення виборчого процесу та охорони правопорядку під час позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року.

Виступаючи перед учасниками наради керівник апарату райдержадміністрації Олександр Щербатюк звернув особливу увагу голів територіальних громад на належне забезпечення усіх виборчих дільниць транспортними засобами, обладнанням, інвентарем, засобами зв’язку, оргтехнікою та іншими засобами.

Присутні сільські голови поінформували про стан матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць на підвідомчих територіях, виокремивши ряд проблемних питань.

Начальник цеху електрозв’язку смт. Теплик Микола Сандал повідомив про умови забезпечення виборчих дільниць телефонним звязком та оформлення відповідних документів.

Заступник директора Теплицьких електричних мереж по енергозбуту Олег Червінчук звернув увагу учасників наради на забезпечення дільниць енергоносіями та нагадав про умови оплати за користування електроенергією.

Далі на зібранні виступив начальник відділу містобудування, архітектури та розвитку інфраструктури райдержадміністрації  Андрій Коновалюк, який розповів про готовність району до опалювального сезону 2014-2015 років та про використання коштів державної субвенції на ремонт та утримання доріг комунальної власності. Зокрема, Андрій Васильович повідомив, що станом на 15.10.2014 року об’єкти соціальної сфери району готові до опалювального сезону  на 99%. Загалом по району в закладах бюджетної сфери активно впроваджуються енергозберігаючі заходи, що дасть можливість зекономити 420 тис.куб.м. природного газу, а це 39% від спожитого за минулий рік.

Про заплановані заходи з відзначення в районі 71-річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників доповів начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Віктор Прокопенко.

Підсумки наради підвів заступник голови районної ради Руслан Трамбовецький.


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше