Хто на сайті

На даний момент 13 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Чесність, прозорість та безпека виборчого процесу – основні завдання, що стоять перед керівниками регіонів та силових структур
П'ятниця, 24 жовтня 2014 05:21

Про це йшлося на всеукраїнській селекторній нараді з питань забезпечення проведення виборів, що відбулася 23 жовтня під головуванням Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка. Вінниччину у регіональній студії представляли голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, в.о. Вінницького міського голови Сергій Моргунов та керівники силових структур регіону.

 У ході наради Глава Уряду Арсеній Яценюк наголосив на необхідності вкотре перевірити забезпеченість приміщень для голосування усім необхідним для проведення виборчого процесу та приділити особливу увагу питанням пожежної безпеки, забезпечення зв’язку й енергоживлення. Прем’єр-міністр України також відзначив, що від сьогодні вступає в дію закон про посилення кримінальної відповідальності за підкуп виборців, продаж голосів та фальшування виборчої документації, відтак підкреслив, що за порушення цього закону будь-хто, незалежно від партійної приналежності, буде притягатися до відповідальності.Водночас Арсеній Яценюк наголосив, що питанням № 1 є забезпечення безпеки учасників виборчого процесу як на територіях, прилеглих до зони АТО, так і в цілому по країні, та доручив очільникам силових структур задіяти усі сили й засоби для охорони громадського порядку. «Має бути повна координація діяльності усіх силових структур. Щоб кожна людина, яка йде на вибори або є членом виборчої комісії, знала, що її життя в безпеці», - підкреслив Глава Уряду.

 

Також Прем’єр-міністр України акцентував увагу керівників обласних державних адміністрацій на необхідності забезпечення повного сприяння міжнародним спостерігачам та громадським організаціям по спостереженню за виборами. «Визнання чесності й прозорості виборів в Україні є визнанням того, що ми не просто на папері підписали Угоду про асоціацію з ЄС, а діями доводимо: Україна є демократичною державою», - зазначив Арсеній Яценюк. Відтак наголосив, що чесність, прозорість й безпека виборчого процесу – завдання, які стоять перед кожним керівником як регіональних державних адміністрацій, так і силових структур.

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше