Хто на сайті

На даний момент 40 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Відділ Держземагентства інформує
Вівторок, 28 жовтня 2014 06:29

За період з 20.10.2014р. до 26.10.2014 року Відділом Держземагентства у Теплицькому районі Вінницької області проведено Державну реєстрацію земельних ділянок та видано відповідні Витяги з Державного земельного кадастру на 15 земельних ділянок.

Надано відомості з Державного земельного кадастру на 47 земельних ділянок, внесено відомості до ДЗК (змін до них)- 2 шт. та 1 внесення виправлених відомостей до ДЗК. Надано 21 довідку про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Підготовлено 1 висновок щодо погодження проекту землеустрою що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозмін та впорядкування угідь на земельних ділянках.

 

Подано 49 відповідей на запити Головного управління Держземагентства у Вінницькій області щодо наявності земельних ділянок в користувачів згідно додатку та 11 відповідей Державній виконавчій службі Теплицького  районного управління юстиції щодо наявності земельних ділянок у громадян. 24 листи в реєстраційну службу Теплицького РУЮ. Підготовлено 12 інформацій по  звітуванню Головному управлінню Держземагентства у Вінницькій області. Надано 2 відповіді Теплицькій районній раді, 2 відповіді на звернення громадян, 4 довідки до Державної нотаріальної контори щодо уточнення площі.

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше