Хто на сайті

На даний момент 23 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Сприяння працевлаштуванню вимушених переселенців на ринку праці району
Вівторок, 28 жовтня 2014 06:32

Мета заходу – ознайомлення із порядком реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, що шукають роботу, надання консультацій у сфері зайнятості населення, інших соціальних послуг для переміщених з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції та інше.

В семінарі взяли участь 43 особи з числа переселенців.

Відкрив захід директор Василь Мальона, який проінформував про стан сучасного ринку праці, детально ознайомив із змістом нормативно-правових документів щодо зайнятості населення в частині вимушених переселенців і можливості  витрат коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Професійне навчання, стажування, підвищення кваліфікації робітників, неформальне  навчання, отримання ваучера, розширення переліку виконання громадських робіт повідомила головний спеціаліст відділу сприяння працевлаштуванню центру зайнятості Любов  Войцехівська.

Заступник начальника управління праці соціального захисту населення Теплицької РДА Олена Фурдик надала роз’яснення порядку надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово- окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції для покриття витрат на проживання в тому числі на оплату житлово- комунальних послуг, прийнятий Постановою КМУ від 01.10.2014 року № 505.


Консультації також надали фахівці управління Пенсійного Фонду та відділу освіти.

Під час зустрічі проведено анкетування, роздано матеріали,підготовлені спеціалістами центру зайнятості щодо працевлаштування пошуку роботи,тощо.

Також  обговорили шляхи забезпечення надання соціальної підтримки громадянам,які переселилися з тимчасово окупованої території та зони  проведення АТО.

Усі присутні погодилися, що реальною допомогою у забезпеченні зайнятості громадянам,  які переселилися з тимчасово окупованої території та зони АТО є залучення їх до громадських та інших робіт тимчасового характеру. При цьому варто враховувати, що чисельність вимушено переміщених осіб у районі зростає, а це потребує збільшення кошторису їх фінансування.

 

Підсумовуючи  семінар Василь Мальона  висловив впевненість у тому, що поза увагою жодна людина не залишиться, а заходи, спрямовані на поліпшення ситуації на ринку праці можливо виконати тільки спільними зусиллями служби зайнятості, роботодавців, соціальних партнерів та органів влади.


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше