Хто на сайті

На даний момент 38 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Семінар-практикум «Енергоефективне село»
Вівторок, 28 жовтня 2014 13:36

24 жовтня 2014 року у с. Війтівка Бершадського району Вінницької області в рамках Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІ» відбувся семінар-практикум «Енергоефективне село». В ньому прийняли участь представники Бершадського, Теплицького та Чечельницького районів.

 

Учасники семінару мали змогу ознайомитись з позитивним досвідом роботи Проекту МРГ у Бершадському районі та почути перспективи роботи МРГ-ІІІ.

Також до участі у семінарі було запрошено начальника Вінницького територіального управління Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Ренгача Ю.С. з презентацією «Державні ініціативи щодо заміщення природного газу».

Представники громад с.Устя та с.Війтівка ознайомили усіх запрошених з особливостями співпраці з Проектом ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», поділилися досвідом, як покроково втілювалася в життя програма співробітництва з реконструкції котелень Устівського та Війтівського дошкільних навчальних закладів.

Крім того, обласним координатором Проекту А.Ланіною, заступником голови районної ради Р.Трамбовецьким вручено сертифікати представникам громад про завершення у співпраці з проектом Європейської Комісії та Програми Розвитку Організації Об?єднаних Націй мікропроекту «Інноваційні енергоефективні заходи в ДНЗ “Ромашка” с. Росоша, Теплицького району, Вінницької області. Модернізація системи опалення шляхом встановлення піролізного котла» ГО Росошанської територіальної громади «Злагода» та мікропроекту «Капітальний ремонт мережі вуличного освітлення із впровадженням енергозберігаючих заходів с.Завадівка Теплицького району Вінницької області» ГО Завадівської територіальної громади «Мир».

Після теоретичної частини семінару його учасники мали можливість побачити практичне втілення ідеї співпраці, побувавши у модернізованій котельні Війтівського дошкільного навчального закладу.

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше