Хто на сайті

На даний момент 28 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Заходи, спрямовані на героїзацію та вшанування пам’яті осіб, які віддали життя за Україну під час проведення антитерористичної операції на Сході
Четвер, 30 жовтня 2014 13:03

Під час урочистостей, присвячених відзначенню 23-ї річниці незалежності України, 23 серпня 2014 року відбулося неординарний захід патріотичного змісту - освячення місця і закладення капсули, де згодом буде встановлено пам’ятний знак героям.

Ним Тепличчина вшановує пам’ять про героїчні події на Майдані Незалежності під час революції гідності та ратний подвиг патріотів Батьківщини на Сході України. У жовто-блакитній капсулі зберігається земля з могил наших земляків, загиблих в АТО, та лист майбутнім поколінням від молоді Тепличчини.

У холі Теплицької райдержадміністрації розміщено стенд з портретами загиблих в ході проведення АТО героїв, історією їхнього життя і подвигу заради майбутнього держави.

На сесії Росошанської сільської ради Теплицького району було прийнято рішення про перейменування в селі Кожухівка Теплицького району вулиці Леніна на вулицю Володимира Черкасова – героя, який у липні 2014 року загинув у зоні проведення АТО, захищаючи незалежність та цілісність України. Похований солдат у цьому ж селі.

Посмертно Володимир Черкасов нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Під час проведення офіційних заходів з нагоди Дня незалежності України та відзначення 70-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників було вшановано пам'ять загиблих в АТО земляків хвилиною мовчання.

Протягом вересня-жовтня 2014 року працівниками відділу культури і туризму райдержадміністрації в селах району було проведено благодійні концерти для збору коштів бійцям, які воюють в АТО. Під час концертів проводилась демонстрація стенду з портретам загиблих героїв-земляків Володимира Мухи і Володимира Черкасова.

З серпня 2014 року на базі Теплицької центральної районної бібліотеки для дорослих імені Галини Журби із застосуванням сучасної техніки розпочато демонстрацію патріотичних фільмів про Україну.

Протягом липня-жовтня поточного року проводиться розміщення на офіційному веб-сайті Теплицької райдержадміністрації актуальних матеріалів про хід бойових дій під час проведення АТО. Для тематичного наповнення та регулярного оновлення використовується інформація з офіційного сайту інформаційно-аналітичного центру РНБО.

У сільських бібліотеках району відбулось обговорення статті «Саме завдяки людській підтримці бійці не втрачають бойового духу»(газета «Вісті Тепличчини» від 14.08.2014р. № 33) про лікаря Володимира Степановича Луценка, котрий перебував у зоні АТО і був поранений.

 

У громадсько-політичному тижневику району «Вісті Тепличчини» висвітлювались матеріали про бійців, які беруть участь у військових діях на Сході України, та про двох загиблих військовослужбовців, які назавжди стали для тепличан героями.

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше