Хто на сайті

На даний момент 19 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Мобільна група побувала в сімях, які перебувають у складних життєвих обставинах
Понеділок, 03 листопада 2014 07:25

На виконання доручення  голови облдержадміністрації № 01.01-11/5432 від 03 жовтня 2014 року Теплицьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді     30 жовтня  2014 року, відповідно графіку виїздів мобільної робочої групи із надання адресних соціальних послуг сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах  організовано та  здійснено виїзд с. Бджільну.

В складі робочої  мобільної групи: Дмитро Вихристюк – спеціаліст управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, Олена Гижко– начальник служби у справах дітей, Віталій Грабчук - о/у КМСД Теплицького РВ,  Ольга Прокопенко – головний спеціаліст РЦСССДМ .

Робоча група відвідала 6 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, надано 18 індивідуальних послуг щодо процедури оздоровлення дітей, дотримання санітарно-гігієнічних норм, раціональне харчування дітей, негативний вплив алкоголю на здоров’я  жінки.  З членами сімей проводилася бесіди «Планування та використання сімейного бюджету та соціальних виплат», «10 заповідей, як стати кращими батьками», «Обирай життя без алкоголю», «Планування сімейного дозвілля», «Відповідальне ставлення до батьківських обов’язків», «Недопущення насильства в сім’ї».

З метою попередження  виникнення складних життєвих обставин в сім’ях з дітьми,  з представниками органів місцевого самоврядування, ЗОШ, ФАПу обговорено та сплановані спільні  дії з подальшого надання соціальних 21 сім’ї в яких виховуються  34 дитини.

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше