Хто на сайті

На даний момент 23 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Вітали працівників соціальної сфери району.
Вівторок, 04 листопада 2014 06:14

З нагоди дня працівників соціальної сфери України в районі  відбулися урочисті заходи. Це професійне свято по праву належить тим, хто виявляє милосерця, створює добро не тільки зі службового обовязку, а й за велінням совісті та покликом душі.

 

Соціальному працівнику доводиться стикатися з різними сферами життя людини і суспільства: фізичним і психічним здоров’ям, особистими і груповими конфліктами, плануванням сім’ї, з проблемами працевлаштування, професійної і соціальної адаптації різних категорій населення, профілактикою асоціальної поведінки, здійсненням правосудддя і багатьма іншими.

У святковій залі зібралися працівники та ветерани соціальної сфери району. Перед присутніми з вітальним словом виступили: керівник апарату РДА Олександр Щербатюк та голова районної ради Леонід Габінський. За сумлінну працю, високий професіоналізм почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації були нагородженні кращі працівники управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, територіального центру соціального обслуговування Теплицького району, управління Пенсійного фонду України в Теплицькому районі, Теплицького районного центру зайнятості, служби у справах дітей райдержадміністрації. Бажали успіху і натхнення у відповідальній й благородній справі та дякували за матеріальну підтримку бійців АТО заступник начальника штабу громадського формування «Народна самооборона» Ольга Іващук та член цього формування Олена Герасименко, яка подарувала присутнім свої віршовані твори.

 

Музичні вітання линули від працівників районного Будинку культури та Будинку дитячої творчості.


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше