Хто на сайті

На даний момент 19 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації проведено моніторинг з середньомісячного розміру заробітної плати.
Четвер, 13 листопада 2014 06:31

По підприємствах, організаціях та установах району, які звітують до органів статистики за формою 1-ПВ, проведено моніторинг з середньомісячного розміру заробітної плати на підприємствах, організаціях та установах району станом на 1 листопада 2014 року. Так, середньомісячна (оперативна) заробітна плата за жовтень 2014 року становить 2520,00 грн. в порівнянні з жовтнем 2013 року (2400,00грн.) збільшилась на 5 %; середньомісячна (оперативна) за січень-жовтень 2014 року становить 2335,00 грн. в порівнянні з січнем-жовтнем 2013 року (2134,00 грн.) зросла на 9,41 %.

Проведено вивчення стану охорони праці на:

- ТОВ «Кам’янецьке Агро» с. Кам’янки та встановлено, що працівникам підприємства, зайнятим на роботах з підвищеною небезпекою не проведено щорічне спеціальне навчання та перевірка знань з питань охорони праці. На підприємстві, згідно наказу №3 від 21.05.2013р. проведено атестацію робочих місць за умовами праці, але доплати за роботу у важких та шкідливих умовах праці працівникам не нараховуються. На підприємстві не проведено періодичний медогляд працівників, зайнятих на роботах із шкідливими та небезпечними умовами праці. Праця неповнолітніх на підприємстві не використовувалась. Надано роз’яснення та рекомендації.

 

- СТ «Тріада» с. Веселівка та встановлено, що керівник товариства не пройшов навчання та перевірку знань з питань охорони праці, не розроблено інструкції по видах робіт. Працівникам підприємства не проводяться вступний та періодичний інструктажі з питань охорони праці, не проведено лабораторні заміри контурів заземлення опору ізоляції провідників. Надано роз’яснення та рекомендації.

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше