Хто на сайті

На даний момент 21 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
День центру зайнятості в с. Соболівка.
Четвер, 13 листопада 2014 10:01
Днями спеціалістами Теплицького районного центру зайнятості проведено День центру зайнятості в Соболівській сільській територіальній громаді. В заході прийняли участь представники сільської ради, роботодавці а також безробітні, які перебувають на обліку в районному центрі зайнятості. Мета заходу - забезпечення  інформації про послуги, які надає служба зайнятості, роз’яснення чинного законодавства.

Заступник директора районного центру зайнятості Василь Сокур ознайомив учасників заходу з видами соціальних послуг, які пропонує служба зайнятості, охарактеризував ситуацію на ринку проінформував про стан виконання програми зайнятості населення, ознайомив присутніх з порядком реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу затвердженим зі змінами до Постанови Кабінету Міністрів України, які набули чинності 10.09.2014 року, порядком видачі ваучерів для громадян віком старше 45 років.

Головний спеціаліст відділу взаємодії з роботодавцями Тетяна Килівник розповіла про те, що центр зайнятості пропонує різноманітні шляхи вирішення питань зайнятості, один з яких – це залучення шукачів роботи до участі в оплачуваних громадських роботах, які організовують за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та коштів місцевих бюджетів.

В свою чергу голова Соболівської сільської ради Михайло Бичок зупинився на питанні  необхідності проведення громадських робіт по благоустрою території населеного пункту, наведення порядку біля пам’ятників та на території кладовища, а також впорядкування придорожніх лісових насаджень. Сільський голова визначив роль в цій роботі служби зайнятості.

Разом з керівниками агроформувань, підприємцями, що працюють на території села було визначено напрямки співпраці щодо стажування, участі  в роботах тимчасового характеру а також створення нових робочих місць для забезпечення більшої кількості громадян роботою.

В рамках виїзної акції був також проведений черговий профорієнтаційний урок з учнями випускних класів Соболівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів. Головний спеціаліст районного центру зайнятості Любов Войцехівська розповіла учням про важливий крок у житті кожного з них – вибір професії, до якого потрібно підійти з великою відповідальністю. Ознайомила дітей з професіями, які затребувані на місцевому ринку праці.  Урок проходив з використанням цікавих профорієнтаційних матеріалів та психологічних тестів щодо вибору фаху. Також Л.Войцехівська ознайомила присутніх з правами дитини на ринку праці, правовими аспектами щодо працевлаштування неповнолітніх та їх особливим захистом.

 

На завершення заходу сільський голова Михайло Бичок подякував спеціалістам служби зайнятості за співпрацю з територіальною громадою.


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше