Хто на сайті

На даний момент 9 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Семінар істориків району
Вівторок, 18 листопада 2014 06:37

На базі Теплицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбувся  районний семінар учителів суспільних дисциплін на тему: «Нові тенденції у розвитку шкільної історичної освіти». В теоретичній частині семінару учасники обговорювали питання особливостей викладання історії відповідно до нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти.  На базі Теплицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбувся  районний семінар учителів суспільних дисциплін на тему: «Нові тенденції у розвитку шкільної історичної освіти». В теоретичній частині семінару учасники обговорювали питання особливостей викладання історії відповідно до нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти.

Методист райметодкабінету Довгань Т.П. ознайомила присутніх з новітніми тенденціями і завданнями шкільної історичної освіти. Також було обговорено особливості практичних занять, уроків вступного та підсумкового узагальнення в новій програмі з історії.

У практичній частині семінару:

- переглянуто та обговорено урок історії  України в 10-Б  класі на тему «Українська держава П.Скоропадського» (Дищук Л.Я. – вчитель Теплицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2);

 

- проведено практичне заняття по створенню проектів відповідно до заданої тематики (Дищук Н.П. – вчитель Теплицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2).


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше