Хто на сайті

На даний момент 30 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Районний семінар учителів української мови
Вівторок, 18 листопада 2014 06:41

На базі Орлівської ЗОШ І-ІІ ст. відбувся районний семінар учителів української мови на тему «Сучасні педагогічні технології навчання української мови та літератури». У роботі семінару взяли участь методист райметодкабінету Олена Мудрак, керівник районного методичного об’єднання Тетяна Мартинюк, учителі української мови зі шкіл району.  На базі Орлівської ЗОШ І-ІІ ст. відбувся районний семінар учителів української мови на тему «Сучасні педагогічні технології навчання української мови та літератури». У роботі семінару взяли участь методист райметодкабінету Олена Мудрак, керівник районного методичного об’єднання Тетяна Мартинюк, учителі української мови зі шкіл району.

У рамках семінару проведено урок української літератури в 9 класі (учителька – Валентина Юзвенко) «Література рідного краю. Галина Тарасюк. Новела «Ой хто, хто Миколая любить?». Урок підготовлений з врахуванням вимог до сучасного уроку, з  використанням інноваційних технологій та інформаційно-комунікаційних засобів  для підвищення  ефективності навчального процесу та розвитку читацької активності учнів.

Після аналізу та обговорення уроку учителі Казік Т.І. (Росошанська ЗОШ), Коба Н.Т.(Великомочульська ЗОШ), Тонкопій Т.В.(Соболівська ЗОШ) поділилися з учасниками семінару досвідом формування основних груп компетентностей учнів, продемонстрували змістовні презентації.

Учителі української мови зі шкіл району залишились задоволеними результатами семінару і висловили щирі слова подяки на адресу дирекції школи за теплий прийом та організаторам семінару за надану можливість поповнити методичні знання й покращити фахову майстерність.


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше