Хто на сайті

На даний момент 13 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
День Гідності та Свободи
П'ятниця, 21 листопада 2014 08:01

 

Шановні тепличани!

У цьому році в нашій державі вперше відзначається День Гідності та Свободи.

З метою утвердження в країні ідеалів свободи та демократії, збереження та донесення до майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, Президентом України було підписано Указ „Про День Гідності та Свободи”, який щорічно відзначатимуть 21 листопада.

У період сучасної історії мільйони наших співвітчизників рішуче піднялися проти злочинного режиму, який хотів проігнорувати прагнення українського народу жити вільно і будувати своє життя на основі європейських демократичних цінностей. У перших лавах борців за нашу свободу були представники молоді. Герої „Небесної Сотні” віддали свої життя за честь, свободу та гідність Української держави.

Після перемоги Революції Гідності, наприкінці лютого 2014 року, українська земля зіткнулася із підступною кремлівською агресією. Десятки наших земляків сьогодні мужньо захищають незалежність і територіальну цілісність України, а тисячі мешканців усіх населених пунктів району підтримують Українську армію, яка боронить рідну землю.

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаємо учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю. Бажаємо мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди, віри в щасливе майбутнє Української держави.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

 

Слава Україні!

З повагою,

 

 

Керівник апарату Теплицької районної
державної адміністрації
Олександр ЩЕРБАТЮК
Голова Теплицької
районної ради
Леонід ГАБІНСЬКИЙ
 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше